HUAWEI, Türkiye’de akıllı telefon arenasında yeniden zirveyi hedefliyor

HUAWEI, Türkiye’de akıllı telefon arenasında yeniden zirveyi hedefliyor
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

HUAWEI, Türkiye’deki mobil teknoloji serisine en son eklenen ürünleri ile akıllı telefon sektörüne dinamik bir dönüş yaptığını duyurmaktan heyecan duyuyor. Nova 12 Serisi ve Pura 70 Serileri’nin tamamının Türkiye’ye gelecek olmasıyla HUAWEI, en son teknoloji ve üstün kullanıcı deneyimleri sunma konusundaki kararlılığını pekiştiriyor.

nova 12 Serisi – Türkiye’de Ön Satışa Sunuldu

Merakla beklenen nova 12 Serisi Türkiye genelinde ön satışa sunuldu. Bu seri, fotoğrafçılık, performans ve kullanıcı gizliliğini artırmak için tasarlanmış yenilikçi özellikler sunarak teknoloji meraklıları için öne çıkan bir seçim haline geliyor. nova 12s, nova 12 SE ve nova 12i modellerinden oluşan seri, her kullanım alışkanlığı ve bütçeden kullanıcıya hitap edecek şekilde tasarlandı.

Pura 70 Serisi – Yakında Ön Satışa Başlıyor

Mayıs ayından itibaren HUAWEI Pura 70 Serisi de ön satışa sunulacak. Sağlam özellikleri ve şık tasarımıyla tanınan Pura 70 Serisi, akıllı telefon pazarında yeni ölçütler belirlemeyi hedefliyor. Pura 70, Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra modellerinden oluşan seri, mobil fotoğrafçılık ve estetik tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

“Yeniden zirveyi hedefliyoruz”

HUAWEI, 2024 akıllı telefon modellerinin tamamını Türkiye’de satışa sunarak mobil sektörde önemli bir geri dönüşün sinyallerini veriyor. HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, “Giyilebilir teknolojilerde pazara liderlik ettikten sonra, akıllı telefon segmentindeki konumumuzu yeniden kazanmaya kararlıyız. Müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaya ve liderliğimizi yeniden tesis etmeye hazırız. Kullanıcılarımızın da Huawei akıllı telefonlarının sunduğu güvenilir, yenilikçi ve ayrıcalıklı deneyimini özlediklerini biliyoruz. Ancak mutlulukla ifade edebilirim ki, yeni nova 12 ve Pura 70 Serisi telefonlarımız ile birlikte artık bu zorlu dönemler geride kaldı” dedi.

Tam ölçekli bir pazar hamlesi

HUAWEI, hem Nova 12 hem de Pura 70 Serisi ile 6 farklı modelde ayırt edici özellikler ve gelişmiş kullanıcı deneyimleri sunarak akıllı telefon satışlarında zirveyi yeniden ele geçirmeyi hedefliyor. Her model, ileri teknolojiyi kullanıcı odaklı tasarımla birleştirerek HUAWEI’nin inovasyon ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığını vurguluyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.