Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ermenistan Başbakanı Paşinyan görüşmesinde, Türkiye ile Ermenistan arasındaki ilişkilerin ön koşullar olmaksızın tamamen normalleştirilmesine dair siyasi irade vurgulandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Muğla'nın Marmaris ilçesi Karacasöğüt Mahallesi'ndeki Okluk Millet Camisi'nde kıldı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya ve İtalya ziyaretleri dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin soruları arasında ekonomi ve enflasyon da vardı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G7 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği İtalya'dan özel uçak "CAN" ile Türkiye'ye hareket etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G7 zirvesinin ikinci günündeki oturuma katılmak üzere İtalya'ya gitti. Erdoğan burada ev sahibi Başbakan Georgia Meloni tarafından karşılandı. Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ile de sohbet etti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sona eren 2023-2024 eğitim öğretim yılının ülke, millet ve tüm öğrenciler için hayırlı olmasını temenni etti.
İspanya Başbakanı Sanchez, İsrail ve Filistin arasında kalıcı barışın sağlanması için tek yolun Filistin devletinin tanınması olduğunu belirterek, "Diğer Avrupa ülkelerine de Filistin'i tanımaları çağrısında bulunuyoruz, tek çıkış yolu bu." dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile Türkiye-İspanya 8. Hükümetler Arası Zirvesi kapsamında İspanya'nın başkenti Madrid'e gitti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel’i AK Parti Genel Merkezi’nde ağırlaması sonrası bugün iade-i ziyarette bulunuyor. Erdoğan, 18 yıl sonra CHP’ye geldi. Görüşmede iki liderin de farklı gündem maddeleri olması bekleniyor.
Meral Akşener'in özel kalem müdürü Esma Bekar, Erdoğan-Akşener görüşmesine ilişkin açıklama yaptı, Erdoğan Akşener'e görev teklif etti mi? sorusuna yanıt verdi.