Foto Galeri

PricewaterhouseCoopers (PwC) tarafından hazırlanan ve dünyanın en zengin şehirlerini sıralayan "Dünyanın En Zengin Şehirleri 2024" raporu yayımlandı. Raporun sonuçlarına göre, New York City, birinci sıradaki yerini korumayı başardı.
Temmuz ayının yaklaşmasıyla birlikte, milyonlarca insanın merakla beklediği konular arasında en düşük emekli maaşı ve asgari ücrette olası ara zamlar yer alıyor. Enflasyonun son dört ayda %18,72'ye yükseldiği göz önünde bulundurulduğunda, Temmuz ayında bu rakamın %25'e ulaşması bekleniyor. SGK Başuzmanı İsa Karakaş, emekli maaşlarına ve asgari ücrete ilişkin önemli bilgileri...
Milyonlarca emeklinin dikkati ve beklentisi, meclisin gündemine taşınan torba yasada yer alan önemli bir maddeye odaklandı. Bu maddeye göre, emeklilerin bazı borçlarının tamamen silineceği açıklandı.
İsveç'in Malmö kentinde düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nın finalistleri belli oldu.
ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında! Haftasonu Fırsatlarını Kaçırmayın! 8 Mayıs 2024 - 14 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak ŞOK Aktüel kataloğunda birbirinden cazip indirimler ve avantajlı ürünler sizleri bekliyor.
7 Mayıs 2024 Salı akşamı, televizyon ekranları birbirinden heyecan dolu diziler ve programlarla doluydu. Türk televizyonlarında izlenme reytingleriyle öne çıkan yapımlar arasında, Mehmed Fetihler Sultanı, Bahar, Ben Bu Cihana Sığmazam ve Survivor gibi sevilen yapımların yeni bölümleri vardı. Peki reyting sıralamasında dünün galibi kim oldu
Sigara fiyatlarına zam yağmuru! En pahalı sigara 75 TL oldu! Zamlar mayıs ayıyla birlikte başladı ve son zamla birlikte en pahalı sigara 75 TL'ye yükseldi.
Antalya’da yaşanan teleferik kazasına ilişkin hazırlanan iddianame tamamlandı. 36 sayfalık iddianamede 13 müşteki ve 12 şüpheli yer aldı. Savcılık, teleferik hattının işletmecisi ANET şirketinin eski genel müdürü, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü asli kusurlu buldu. İddianamenin ayrıntılarında, devrilen direği tutan cıvataların sıkı olmadığı, elle bile çevrilerek açılabildiği tespitine yer verildi.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig'in 35. haftasında oynanan ve tartışmalı pozisyonların olduğu maçların VAR kayıtlarını yayınladı.
Türkiye'nin gündemine oturan ve sosyal politikalar açısından tarihi bir dönüm noktası olabilecek olan vatandaşlık maaşı projesi, ekonomik zorluk içindeki dar gelirli bireylere umut vaat ediyor. İşte detaylar...
Migros'un Türkiye genelinde sunduğu geniş kapsamlı indirimler, müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yılın en büyük indirim fırsatlarından biri olan Migros indirimleri, 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan kampanyalarıyla müşterilerine avantajlar sunuyor. Her geçen gün düşen fiyatlar, alışveriş yaparken müşterilerin cüzdanını rahatlatıyor. Bu büyük indirimleri kaçırmak, alışveriş tutkunlarını oldukça üzecek....