Seçim Sonuçları

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), seçimlerin yenilenmesine karar verdiği 3 ilçe ve 4 beldede dün sandık başına gidildi. Sabah saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi saat 17.00 itibarıyla tamamlandı. YSK, yenilenen seçimlere ilişkin yayın yasağını saat 19.00 itibariyle kaldırdı. İşte seçimlerin yenilendiği 3 ilçe ve 4 beldede resmi olmayan ilk sonuçlar...
ABD seçim sonuçları piyasaları nasıl etkiler? Uluslararası ekonominin gündemindeki bu sorunun yanıtını eski Pimco fon yöneticisi ve tecrübeli tahvil yatırımcısı Bill Gross verdi. Gross ABD seçimlerinden Donald Trump’ın zaferle ayrılmasının tahvil piyasaları için “daha kötü” ve “yıkıcı” olacağını belirtti. “Tahvil kralı” lakabıyla bilinen Gross, Trump’ın Beyaz Saray’a dönüşünün halihazırda yüksek...
31 Mart Yerel Seçimleri’nde CHP’nin büyük sürpriz yaparak birinci parti çıkmasının ardından en fazla tartışılan konulardan biri de emekli maaşlarıydı. Metropoll Araştırma, “Emekli maaşlarına zam yapılsaydı AK Parti seçimi kazanır mıydı?” sorusunun peşinden gitti. Peki Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, seçim öncesi emekliye zam yapsa sonuç gerçekten değişir...
Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart yerel seçimlerine dair açıklama geldi. Seçimlerin yenileneceği illeri açıkladı
Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin tekrarlanması kararlaştırıldı.
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Isparta'nın Aksu ilçesinde heyecan verici bir sonuca sahne oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre, mevcut AK Partili belediye başkanı Veli Kahraman, en yakın rakibi CHP adayı Mehmet Çetin'i 1 oy farkla yenerek seçimi kazandı.
Behzat Ç. dizisindeki unutulmaz karakteri 'Behzat Amir' ile hafızalara kazınan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Ankara'nın Etimesgut ilçesinde CHP'nin adayı olarak katıldığı seçimleri açık farkla kazandı. Beşikçioğlu, seçim zaferini ise Etimesgut'ta otobüsün üzerinde 'Erik Dalı' oynayarak kutladı.
Kütahya'nın Emet ilçesinde 31 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilen belediye başkanlığı seçimlerinde gerginlik devam ediyor. Kesin olmayan sonuçlara göre MHP adayı Mustafa Koca'nın 22 oy farkla önde olduğu belirtilirken, AK Parti adayı Ali Ceyhan ve ekibi seçim sonuçlarını kabul etmeyerek itirazda bulundu.
KOCAELİ ilçeleri seçim sonuçları 2024 detaylarını sizler için derledi. Kocaeli ilçe ilçe yerel seçim sonuçları 2024 güncel tablosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Kocaeli yerel seçim sonuçları 2024 ve Kocaeli'de hangi ilçeyi kim kazandı? sorusunun yanıtları burada.
KAYSERİ ilçeleri seçim sonuçları 2024 detaylarını sizler için derledi. Kayseri ilçe ilçe yerel seçim sonuçları 2024 güncel tablosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Kayseri yerel seçim sonuçları 2024 ve Kayseri'de hangi ilçeyi kim kazandı? sorusunun yanıtları burada.
KAHRAMANMARAŞ ilçeleri seçim sonuçları 2024 detaylarını sizler için derledi. Kahramanmaraş ilçe ilçe yerel seçim sonuçları 2024 güncel tablosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş yerel seçim sonuçları 2024 ve Kahramanmaraş'ta hangi ilçeyi kim kazandı? sorusunun yanıtları burada.