Magazin

İş insanı Hakan Sabancı ile nikâh masasına oturacağı konuşulan oyuncu Hande Erçel, 2021 yılında Hacı Sabancı ile evlenen müstakbel eltisi Nazlı Sabancı’yla beraber Lizbon tatiline çıktı. Hakan Sabancı ile evleneceği konuşulan Hande Erçel, müstakbel eltisi Nazlı Sabancı’yla tatile çıktı. Tatilde neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Nazlı Sabancı ve Hande...
Önceki gece gerçekleşen modanın en prestijli gecesi Met Gala’da şıklığı ve kendi kendine hareket eden kıyafeti ile dikkat çeken gizemli kadının kimliği belli oldu. Moda dünyasının en prestijli etkinliği olarak kabul edilen Met Gala, önceki akşam New York’ta gerçekleşti. Bu yıl, ‘Uyuyan Güzeller: Modanın Yeniden Doğuşu’ temasına göre yapılan etkinlikte,...
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, uzun yıllardır görmediği annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmak istedi ve Anlı'dan jet hızında yanıt geldi.
Duayen sinema ve tiyatro sanatçısı Metin Akpınar’ın geçen yıl ortaya çıkan evlilik dışı çocuğu Duygu Nebioğlu'ndan ses getirecek ifşa... Nebioğlu, “Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor. Yakında Tüm Türkiye öğrenecek" dedi.
Gülşen, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs'ta ahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenlere bayram keyfi yaşatan ve tarzıyla dikkat çeken Gülşen yıllardır zayıf kalmasının ve fit görünümünün sırrını da açıkladı.
Cansu Taşkın ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Yılmaz Erdoğan, son olarak Taşkın ile samimi pozlarını paylaşmıştı. Bu gelişmeler üzerine Cem Yılmaz'dan da Erdoğan'a bir gönderme geldi.
Eskişehir'de rahatsızlanan 73 yaşındaki sinema oyuncusu Nuri Alço'nun, Eskişehir Şehir Hastanesi Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavisi devam ediyor. Oyuncunun son durumu hakkında açıklama yapıldı.
2022 yılında babası Haydar Ulusoy'un ölümüyle sarsılan Özge Ulusoy yeni bir açıklamada bulundu. Ulusoy "Yemin ederim ki ömrüm yettiğince babamın hakkını adalet yerini bulana kadar arayacağım" dedi.
2016 yılında yollarını ayıran Angelia Jolie ile Brad Pitt gündemden düşmüyor. Çiftin kızı Shiloh'nun babasıyla yaşamak istediği ortaya çıktı.
Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, Akpınar'ın fakirlik belgesini iptal ettirmeye çalıştığını iddia etti
Bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Yılmaz Erdoğan ile Cansu Taşkın'ın görüntüleri ortaya çıktı.