Kızıl Goncalar yeni sezon ne zaman? Kızıl Goncalar 2. sezon başlama tarihi

Başrollerini Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı ve Mert Turak gibi birbirinden başarılı oyuncunun paylaştığı Gold Film imzalı Kızıl Goncalar eylülün ilk haftası sete çıkacak. Dizinin şu an için planlanan yayın tarihi eylül ayının son haftası.

Kızıl Goncalar yeni sezon ne zaman? Kızıl Goncalar 2. sezon başlama tarihi
Yayınlama: 30.06.2024
Düzenleme: 30.06.2024 14:08
A+
A-

Kızıl Goncalar dizisinin sete çıkış tarihi belli oldu. Ekran macerasına yaz sezonu nedeniyle ara veren dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Peki, Kızıl Goncalar yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Kızıl Goncalar yeni sezonu ne zaman başlayacak? Sete çıkış tarihi belli oldu. Kızıl Goncalar dizisinin yeni sezon için ekibine katılacak yeni bir oyuncu henüz yok. Dizinin etkileyici oyunculuğuyla beğeni toplayan Cüneyd efendisi Mert Yazıcıoğlu’nun diziden ayrılacağı yönündeki sahnenin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Kızıl Goncalar konusu nedir?

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.