Kalo’dan İl Sağlık Müdürlüğü’ne dönen Nacar’a “hayırlı olsun” ziyareti

Kalo’dan İl Sağlık Müdürlüğü’ne dönen Nacar’a “hayırlı olsun” ziyareti
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Şal Endüstri Sahibi ve Medline Hastanesi Ortağı Mehmet Hanifi Kalo, görevine geri dönen Adana İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Yüreğir Belediye Başkan adaylığı sebebiyle 1 Aralık 2023’te görevinden ayrılan Nacar, seçim sonrasında Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevine geri döndü. Nacar’ın, Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevi boyunca kente büyük hizmetlerinin bulunduğunun altını çizen Şal Endüstri Sahibi ve Medline Hastanesi Ortağı Mehmet Hanifi Kalo, seçim sonrası görevine dönmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Nacar’ın, sağlık sektörünün olduğu kadar vatandaşların da sevgisini kazandığını ifade eden Kalo, “Sağlık sektöründeki sıkıntıları anında çözen Adana İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Halil Nacar’ın yeniden görevine dönmesi bizi ziyadesiyle mutlu etti. Kısa bir moladan sonra, daha önce olduğu gibi bundan sonra da Adana için güzel projeleri hayata geçireceğinden eminim” dedi.
Sağlık sektöründe faaliyet gösteren özel hastanelerin kent sağlığına büyük katkı sunduğunu ifade eden Adana İl Sağlık Müdürü Halil Nacar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Evet kısa bir mola verdik. Şimdi görevimizin başındayız.” diyerek kaldığı yerden çalışmalarına devam ettiğini sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.