İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul’da yaşayanlar dikkat! Yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yarın Üsküdar’da düzenlenecek “İstanbul’u Koşuyorum Asya Etabı Koşusu” ve Şişli’deki “Bizim Sokak” etkinlikleri sebebiyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Üsküdar’da gerçekleştirilecek etkinlik nedeniyle şu yollar trafiğe kapatılacak: Harem sahil yolu, Hakimiyeti Milliye Caddesi (sahil yolu ile Selmani Pak Caddesi arasındaki bölüm), Paşalimanı Caddesi, Kuzguncuk Çarşı Caddesi, Abdullah Ağa Caddesi (Kuzguncuk Çarşı Caddesi ile Kuzguncuk Tünel çıkışı arasındaki bölüm) ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar.

Bu yolların yerine Selimiye İskele, Dr. Eyüp Aksoy, Nuhkuyusu, Gümüşyolu, Beylerbeyi Abdullah Ağa, Hakimiyeti Milliye, Halk, Cumhuriyet ve Dr. Fahri Atabey caddeleri ile D-100 kara yolu kullanılabilecek.

Şişli’de yapılacak “Bizim Sokak” etkinliği kapsamında ise şu yollar trafiğe kapatılacak: Paşa Mahallesi Behram Çavuş Sokak Civelek Sokak girişinden itibaren Ortanca Sokak kesişimine, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Çınar Sokak Kuruçay Caddesi girişinden itibaren Eren Sokak kesişimine, Gülbahar Mahallesi Çimen 1 Sokak Gülbahar Caddesi girişinden itibaren Kurtuluş ve Ülkü Sokak kesişimine, Fulya Mahallesi Akıncı Bayırı Sokak Galip Bey Sokak girişinden itibaren Mevlüt Pehlivan Sokak kesişimine, Cumhuriyet Mahallesi Kazım Orbay Caddesi Silahşör Caddesi girişinden itibaren Harzemşah Sokak kesişimine kadar. Bu yollar, 11.00-17.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak.

Alternatif güzergahlar ise Yay Meydanı, Batı, Kuruçay, Gülbahar, Silahşör, Sıracevizler, Ortaklar caddeleri ile Civelek, Ortaca, Eren, Seyhan, Gürbüz, Ülkü, Kurtuluş, Haşhaş, Mevlüt Pehlivan, Mevlüt Pehlivan Yanı, Galip Bey, Harzemşah ve Feriköy Fırın sokakları olarak belirlendi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.