Dünyanın en büyük dudaklı kadını yeni hedefini açıkladı! Sonu ölümle bitebilir

Dünyanın en büyük dudaklı kadını yeni hedefini açıkladı! Sonu ölümle bitebilir
Yayınlama: 09.05.2024
A+
A-

25 yaşındaki Andrea Ivanova, şimdiye kadar tam 32 estetik operasyon geçirerek dünyanın en büyük dudaklarına sahip kadını olarak tanınıyor. Ancak, yeni bir rekor peşinde koşarken doktorundan uyarı aldı.

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yaşayan 25 yaşındaki Andrea Ivanova, dünyanın en büyük dudaklarına sahip kadını olarak ün kazanıyor. Bratz bebeklerine benzemek için şimdiye kadar 32 ameliyat geçirdiği biliniyor.

İvanova, estetik operasyonlara 2018 yılında dudaklarından başladı ve sadece bu bölgeye 8 bin sterlin (yaklaşık 170 bin lira) harcadığını söylüyor. Ancak, yeni bir rekor peşinde olan Ivanova, dünyanın en uzun çeneli kadını olmak istediğini belirtiyor. Geçen ay doğum gününü çene dolgusu ile kutlayarak bu hedefe bir adım daha yaklaştığını ifade ediyor.

Ancak, Ivanova’nın doktoru estetik operasyonlarda aşırıya kaçtığını ve bu durumun sağlığına zarar verebileceğini belirtiyor. Ivanova ise “hiçbir şeyin onu dudaklarını daha fazla büyütmekten alıkoymayacağını” vurguluyor. Doktorunun uyarısına rağmen, Ivanova, büyük dudaklara sahip olmanın getirdiği risklere rağmen dolgu iğnelerine bağımlı olduğunu söylüyor ve daha fazla operasyon geçireceğini söylüyor.

İşte Andrea Ivanova’nın son hali;

Dünyanın en büyük dudaklı kadını: Yeni bir rekor istiyorum, sırada en uzun çene var

Dünyanın en büyük dudaklı kadını: Yeni bir rekor istiyorum, sırada en uzun çene var

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.