Bayramda AVM’ler açık mı? Bugün (16 Haziran) AVM’ler kaça kadar açık olacak?

Bayramın 1. günü yani bugün AVM’ler açık mı, kapalı mı? sorusu da bu sebeple araştırılıyor. AVM’lerin çalışma saatleri bayram gibi çeşitli özel günlerde değişiklik gösterebiliyor. Peki, Bayramda AVM’ler çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor? İşte Kurban Bayramı AVM çalışma saatleri 2024!

Bayramda AVM’ler açık mı? Bugün (16 Haziran) AVM’ler kaça kadar açık olacak?
Yayınlama: 16.06.2024
Düzenleme: 16.06.2024 08:42
A+
A-

9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilenler sevdikleriyle vakit geçiriyor. AVM’ler de bu tarz günlerde dışarı çıkmak için iyi bir alternatif olabiliyor. Kurban Bayramı AVM’ler açık mı, saat kaçta açılıyor? sorusu da bu bağlamda merak edilip sorgulanıyor. Kurban Bayramı boyunca alışveriş merkezlerinin (AVM’lerin) açık olup olmadığı, genellikle AVM’nin yönetimine ve yerel düzenlemelere bağlıdır. İşte bayramda AVM çalışma saatleri!

Kurban Bayramı boyunca alışveriş merkezlerinin (AVM’lerin) açık olup olmadığı, genellikle AVM’nin yönetimine ve yerel düzenlemelere bağlıdır. Ancak genel olarak Türkiye’deki çoğu AVM, bayram süresince açıktır, ancak çalışma saatlerinde bazı değişiklikler olabilir.

Bayramda AVM’ler kaçta açılıyor?

Birçok AVM, bayramın ilk günü genellikle geç saatlerde açılır. Sabah saatlerinde kapalı olabilirler. Açılış saatleri genellikle öğle veya öğleden sonra olur. Örneğin, 12:00 veya 13:00 gibi açılış yapabilirler.

Bayramda bugün (16 Haziran) AVM’ler açık mı, kapalı mı, saat kaçta açılıyor Kurban Bayramı AVM çalışma saatleri 2024
Bayramın ikinci gününden itibaren çoğu AVM normal çalışma saatlerine döner. Normal çalışma saatleri genellikle 10:00 – 22:00 arasındadır. AVM’lerin resmi web siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden bayram çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.