Aylık burç yorumları Temmuz 2024: 6 ve 21 Temmuz’da gökyüzüne dikkat!

Temmuz ayı aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için burada. Temmuz 2024 aylık burç yorumlarına göre bu ay hangi burç için ne sürprizler hazırlıyor? Temmuz aylık burç yorumlarına göre, 6 Temmuz’da 14 derece Yengeç burcunda bir Yeniay, 21 Temmuz’da ise 29 derece Oğlak burcunda bir Dolunay yaşayacağız. İşte aylık burç yorumları ve bu ayın 12 burç için aşk, sağlık, ilişki, iş, para falı detayları…

Aylık burç yorumları Temmuz 2024: 6 ve 21 Temmuz’da gökyüzüne dikkat!
Yayınlama: 01.07.2024
Düzenleme: 01.07.2024 14:16
A+
A-

Temmuz ayı geldi çattı! Peki Temmuz 2024 aylık burç yorumları gökyüzünden hangi mesajları bizler gönderiyor. Erken kalkan yol alır! Temmuz aylık burç yorumlarını erkenden oku, gezegenlerin sürprizlerine hazır ol! Sadece kendi burcunun aylık burç yorumlarını okuyarak geçme deriz! Zira çevremizdeki kişilerin burç yorumları da bizim hayatımızı etkiler. Örneğin, eşiniz, çocuklarınız hatta patronunuz… Temmuz aylık burç yorumlarını okurken bu detayı hatırlamanı dileriz. Temmuz 2024 aylık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için burada. Temmuz ayında burçları neler bekliyor? Temmuz aylık burç yorumlarına aşkta ve ilişkide şansı yaver giden burçlar hangileri olacak? Aşkta ayrılık ve üzüntü ihtimali yüksek burçlar hangileri? Artık banka hesabında bol sıfır görecek olan, dar boğazdan çıkacak burçlar hangileri? Peki ya terfi, maaş zammı bekleyenler burada mı? Bu soruların yanıtları ve daha fazlası Temmuz  2024 aylık burç yorumlarında sizler için hazır.

Temmuz 2024 gökyüzü olaylarıyla başlayalım… Temmuz ayında gökyüzünde 2 önemli olayın etkilerini yaşayacağız. Bunlardan biri 6 Temmuz 2024’de 14 derece Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay. Diğeri ise, 21 Temmuz 2024’te 29 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay. 6 Temmuz’daki Yengeç Yeniay’ı bizi iletişim alanlarında etkileyecek. Uzaklardan haber almamız, uzun süredir unuttuğumuz biriyle yeniden iletişime geçme ihtimali bu günlerde var. Evcimen ve duygusal Yengeç, Yeniay sürecince bizi evimize ve ailemize daha bağlı bir hale getirecek. Birlikte olmanın tadını çıkarın. Gelelim 21 Temmuz’daki Oğlak Dolunayı etkilerine. Bu Dolunay bizi karar almaya doğru itecek. Uzun süredir ikilemde kaldığınız konular bu Dolunay’ın ışığıyla aydınlanacak ve karar almamızı, tercih etmemizi kolaylaştıracak. Öte yandan Oğlak burcu denilince hepimizi aklına kuşkusuz mali konular ve para geliyor. Eğer ikilemler mali bir konudaysa bir Oğlak gibi düşünüp, ölçüp, hesaplayıp karar alabileceğiz. Dolunay etkileri sürerken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise inatlaşmamak. İnatlaşan bu Dolunay’dan kayıpla çıkar. Sakin ve temkinli olan kazanır.

İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık aylık burç yorumları…

Koç Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Yengeç sezonunun hafif esintileri daha yumuşak tarafınızı ortaya çıkarma eğilimindedir, ancak Temmuz 2024 Koç burcunuz da aynı miktarda heyecan sunuyor; bu yüzden vitese takmaya hazır olun! 5 Temmuz’daki yeni ay evinize yakın bir yerde gerçekleşiyor, bu nedenle ailenizle bağlantı kurmak veya duygularınızla ilgilenmeye odaklanmak için harika bir zaman. Hem konuşkan Merkür hem de sevgili gezegen Venüs, ayın ilk üçte birinde ilham verici ve tutkuyla dolu beşinci evinizi aydınlatmaya başlayacak, böylece sanatsal yönünüzü ifade etmek veya bazı yaz eğlencelerine dalmak için birçok fırsatınız olacak.

Kozmik yöneticiniz Mars, finans sektörünüzde kaos seven Uranüs ile ay ortasında çarpışıyor, bu nedenle şu anda iyi bir fikir gibi görünse bile konu para olduğunda yüksek riskli hamleler yapmaktan kaçının. 20 Temmuz’da Mars iletişim bölgenize girdiğinde, sosyalleşmek ve yaratıcı fikirleriniz doğrultusunda harekete geçmek için bol miktarda enerjiye sahip olacaksınız. Bu, ertesi gün dolunayda işe yarar, bu da kariyer meselelerini doruğa çıkarır. Büyük bir projeyi hayata geçirmenin zamanı geldi. Güneş, 22 Temmuz’da diğer ateş burcu Aslan’a girerek eğlenceli bir tempo değişikliği getiriyor ve her türlü tutku arayışının arkasına biraz güven koyuyor.

Boğa Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Ayın ilk birkaç haftasında burcunuzda başarılı Mars varken, Temmuz 2024 Boğa burcunuz aksiyonla dolu. 5 Temmuz’daki yeni ay, kalbinizi her türlü anlamlı yeni sosyal bağlantıya açıyor; bu nedenle, konuşmayı özlediğiniz bir şey hakkında sohbet başlatmak için harika bir zaman. İtici Mars, burcunuzda eksantrik Uranüs ile kavuşum yaparken, öngörülemeyen titreşimler gerçekten ay ortasında ortaya çıkıyor. İstikrarlı ve güvenilir yaklaşımınızla tanınıyorsunuz, ancak artık bu kalıbı biraz kırıyor olabilirsiniz. Alışılmışın dışında yürüyüşe çıkmak bazen iyi bir şeydir; insanları tetikte tutar!

21 Temmuz’daki verimli dolunay, içinizdeki özgür ruhunuzu alevlendiriyor, sizi geride tutmuş olabilecek eski paradigmalardan kurtarmaya zorluyor. Ancak tüm bu maceralar sizi ay sonuna kadar yorabilir; bu nedenle 22 Temmuz’da Aslan sezonu başladığında, ev hayatınızda olup bitenlerle ilgilenmeye başlayın. Bazı ev işleriyle uğraşın, aile üyelerinizi arayın ve yazın bu köpek günlerinde dinlenmek için kaliteli zaman ayırın.

İkizler Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Kozmik yöneticiniz Merkür, ay başlar başlamaz haritanızın en konuşkan bölgesine çarpıyor, bu nedenle Temmuz 2024 İkizler burcunuz, etrafınızdaki insanlarla bağlantı kurmak için birçok fırsat vaat ediyor. 5 Temmuz’daki yeni ay, mali durumunuzdan yararlanmak için harika bir zaman. Önem verdiğiniz şeylere biraz daha fazla para ayırabilmek için bir yaz bütçesi yapın. Merkür birkaç gün sonra burcunuzda şanslı Jüpiter ile uyum sağlayarak birçok anlamlı sohbete ve yeni felsefi fikirlere kapı açıyor.

20 Temmuz’da, kızgın gezegen Mars burcunuza girdiğinde, fiziksel enerji ve motivasyonda büyük bir artış görmeyi sabırsızlıkla bekleyin. Önümüzdeki bir buçuk ay, hedeflerinize ulaşmak ve bazı konularda kararlı adımlar atmak için harika bir zaman. Ertesi gün dolunay sizi içsel duygularınıza doğru derin bir yolculuğa çıkarır, bu yüzden sizi çıkmaza sokan kinleri veya duygusal bağları bırakın. Aslan sezonu iletişim konusundaki güveninizi artırır ve sosyal olarak parlamanıza olanak tanır (hatta halihazırda olduğundan daha da fazla!), bu nedenle ayın geri kalanında bu sosyal ve eğlenceli enerjiden yararlanın.

Yengeç Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Güneş bu ay burcunuzda parlıyor, bu nedenle Temmuz 2024 için Yengeç burcunuz bolluk, romantizm ve yeni fırsatlarla dolup taşıyor. 5 Temmuz’da burcunuzda güzel bir yeni ayla birlikte işler yüksek bir notla başlıyor ve en anlamlı hedefleriniz etrafında güçlü ve yürekten niyetler belirleme şansı veriyor. Burcunuzdaki aşk gezegeni Venüs, bu ayın yanında iş hayatındaki Satürn ile uyum sağlayacak ve size gerçekten değer verdiğiniz şeylere bağlanmanız için ilham verecek. Rüya gibi Neptün, 11 Temmuz’da Venüs’e bir enerji göndererek auranıza karşı konulmaz bir güç katıyor ve hayal gücünüzü aydınlatıyor. Bu hafta yaratıcı veya romantik bir şey yapın.

Romantizmden bahsetmişken, 21 Temmuz’daki dolunay ilişki bölgenizde yükseliyor ve size aşktaki fantastik geleceğinizi görselleştirmeniz ve oraya giden yolu gerçekçi bir şekilde nasıl açacağınızı anlamanız için ilham veriyor. Bu ay doğum günü mevsiminizi tamamlıyor ve Aslan mevsimi devreye girdiğinde, mali durumunuzu düzene sokmaya ve daha bolluk odaklı bir zihniyete girmeye hazır olacaksınız. Hayattaki en güzel şeylerin tadını çıkarmanıza ve yazın sunduğu tüm şehvetli zevklerin tadını çıkarmanıza izin verin.

Aslan Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Doğum gününüz hızla yaklaşıyor, dolayısıyla Yengeç mevsimi daha yavaş ve daha uykulu bir hava getirirken, Temmuz 2024 için Aslan burcunuz pek çok heyecan verici anlara ev sahipliği yapıyor. 2 Temmuz’da konuşkan gezegen Merkür burcunuza girdiğinde anında zihinsel enerji artışı elde edersiniz. Pek çok fikir üretiyorsunuz ve bunlar hakkında söyleyecek çok şeyiniz var, o yüzden sesinizi yükseltin! 5 Temmuz’daki yeni ay manevi ve nostaljik bir ay, bazı şeyleri düşünmek ve kalbinizle uyum sağlamak için yalnız başına biraz zaman geçirmek için mükemmel. Birkaç gün sonra burcunuzdaki Merkür, şanslı Jüpiter’le birlikte titreşiyor ve sizi geleceğe dair her türlü heyecan verici vizyonla dolduruyor.

Ay ortasına yaklaşırken, 11 Temmuz’da burcunuza giren güzelleştirici Venüs gezegeni sayesinde auranız manyetik bir değişime uğruyor. Henüz doğum gününüz değil, ama kesinlikle arzuladığınız her şeyi kendinize çekebilirsiniz! 21 Temmuz’daki dolunay, programınızdaki dağınıklığı ortadan kaldırmak ve büyümeye yer açmak için kötü alışkanlıklardan kurtulmak için mükemmel bir zamandır çünkü Aslan mevsimi hemen ertesi gün başlıyor. Parti zamanı! Ayın sonuna doğru burcunuzdaki güneş yoğun Plüton’a açı yapıyor, Mars’ı ve Kuzey Kader Düğümünü motive ediyor; bu nedenle yüksek yolunuza doğru harekete geçmek ile evrenin planlarına teslim olmak arasında bir denge bulmaya çalışın.

Başak Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Yengeç mevsimi sosyal bağlantılara ve işbirliğine can atıyor, ancak Temmuz 2024 Başak burcunuz kariyer, romantizm ve maneviyat alanlarında da bol miktarda aksiyon vaat ediyor. Yönetici gezegeniniz Merkür 2 Temmuz’da iç gözlemsel on ikinci evinize çarptığında, ikincisi neredeyse anında bir destek alır. Sezgileriniz önümüzdeki birkaç hafta boyunca süper gücünüz olacak. 5 Temmuz. Şimdi aileniz ve çevreniz için değerli bir şeyler yapın ya da bazı planları koordine edebilmek için arkadaş grubu sohbetine başlayabilirsiniz.

Ayın ortasında beklenmedik bir hareket yapma veya düşünme şeklinizi değiştirme dürtüsü hissedebilirsiniz, o yüzden buna devam edin. Değişim iyi bir şey olabilir ve siz insanların sandığından daha açık fikirlisiniz! Motive edici Mars, 20 Temmuz’da kariyer sektörünüze çarptığında, profesyonel hedefler ve iş projeleri söz konusu olduğunda harekete geçme zamanıdır. İstediğiniz şeyin peşinden gidin ve bu enerji artışını ilerlemek için kullanın. İlham şimdi de akıyor ve ertesi gün dolunay, romantik beklentiler de dahil olmak üzere herhangi bir tutku projesine doğru verimli bir ilerleme kaydetmenize yardımcı oluyor. Ay, konuşkan Merkür’ün 25 Temmuz’da burcunuza dönmesiyle sona eriyor. Açık fikirlilik hakimdir, bu nedenle kusursuz yaz planları yapmak için keskin zihinsel enerjinizi kullanın.

Terazi Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Yengeç mevsimi, kalbinizi iş hayatınıza döküyor ancak Temmuz 2024 Terazi burcunuz, sosyal kelebek kanatlarınızı yeniden takmanız için size bolca zaman vaat ediyor. 2 Temmuz’da konuşkan Merkür arkadaşlık bölgenize çarptığında, hemen bazı partilere veya topluluk etkinliklerine uçmak isteyeceksiniz. 5 Temmuz’daki yeni ay, odağınızı tekrar kariyer meselelerine kaydırarak size bazı anlamlı hamleler yapma şansı verir veya özel bir proje başlatın. Bir haftadan kısa bir süre sonra kozmik yöneticiniz Venüs, işbirliği odaklı on birinci evinizde Merkür’e katılıyor, bu nedenle ağ kurmak veya yeni arkadaş gruplarını bir araya getirmek için harika bir zaman.

Geçtiğimiz ay mesleki hedefler zamanınızın çoğunu etkiliyor, ancak 21 Temmuz’daki dolunay sizi evdeki sorumluluklarınızla yeniden temasa geçirecek ve size kalan işlerle ilgilenme şansı verecek. Ertesi gün ekibinizle dışarı çıkıp şehirde biraz eğlenerek Aslan sezonunun eğlenceli ve enerjik enerjisini kutlayın. Ayın sonunda havada kader ve büyülü bir enerji var, bu yüzden kendinizi oraya koyarsanız gerçekten özel bağlantılar kurabilirsiniz.

Akrep Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Temmuz 2024 Akrep burcunuz, kalbinizi ve zihninizi yeni maceralara açarak size yaz hedeflerinize ve ötesine hayat verme şansı veriyor. Mental gezegen Merkür, 2 Temmuz’da kariyer sektörünüze çarptığında, işyerinde daha fazla bağlantı, iletişim ve fikir getirdiğinden, profesyonel planlar yerine oturmaya başlıyor. Birkaç gün sonraki yeni ay, sizi yüksek fikirli ilgi alanlarınızla temasa geçirerek, bir derse kaydolmak veya bir konuda bilginizi genişletmek için kütüphaneden bir kitap almak için harika bir zaman haline getirir.

Yönetici gezegeniniz Mars, ortaklıklar bölgenizdeki öngörülemeyen Uranüs ile güçlerini birleştirirken, ay ortasında ilişkilerde ani değişimlere ve dönüşlere hazır olun. Biriyle aranızdaki dinamiği değiştirmek için fevri bir karar vermek isteyebilirsiniz ve bu iyi bir fikir olabilir, ancak bunu dikkatli yapın. 20 Temmuz’da Mars’ı motive etmek sizi daha güçlü sınırlar koymaya ve enerjinizi tüketen durumları ortadan kaldırmaya itmeye başlayacak. Ertesi gün dolunay, Mars ile kozmik yöneticiniz Plüton arasındaki özel bir açıyla birlikte yükseliyor; bu nedenle yüzeye çıkan duygusal gerçekler konusunda harekete geçmeye hazır olun. Aslan sezonu 22 Temmuz’da başladığında, iş hayatınız ön planda olacak, bu yüzden güven oyununuzu hızlandırın ve ilgi odağı olmaya hazır olun.

Yay Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Kalbinize yük olan şey üzerinde ne kadar çok çalışırsanız, yeni maceraları keşfederken o kadar yükseğe uçabilirsiniz ve Temmuz 2024 Yay burcunuzun konusu da budur. Ayın başlamasıyla birlikte zihniniz uzak yerlere gitmeye başlar, ancak 5 Temmuz’daki yeni ay sizinle içsel benliğiniz arasında derin bir bağlantı açar. Kendinizi savunmasız bırakmak takdire şayan ve etkileyici bir beceridir. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter, birkaç gün sonra zihinsel gezegen Merkür ile uyum sağladığında, ilişkilerde harika derecede derin ve anlamlı konuşmalara yol açabilir. Yakınınızdaki insanlar bazı ilginç bakış açıları sunabilirler.

İlişkilerden bahsetmişken, kızgın gezegen Mars, 20 Temmuz’da ortaklıklar bölgenize yaklaşıyor ve konu yeni insanları takip etmek veya işinize yaramayan dinamikleri değiştirmek için harekete geçmek olduğunda size motivasyon artışı sağlıyor. Ertesi gün çalışkan Oğlak burcundaki dolunay, para hamleleri yapmak için harikadır ve yöneticiniz Jüpiter ile romantik Venüs arasındaki bağlantının yanında zirveye ulaştığı için, aşkta da bazı hamleler yapmak için ilham alabilirsiniz. Güneş ertesi gün ateş burcu Aslan burcuna giriyor, içinizdeki kendine güvenen, heyecan arayan özgür ruhu aydınlatıyor ve size eğlenmeniz için ilham veriyor.

Oğlak Temmuz 2024 aylık burç yorumu

İlişkiler, Temmuz 2024 Oğlak burcunuzun büyük bir bölümünü oluşturuyor ve onların her yönünü keşfediyorsunuz; kendi yansımanızla olan ilişkiniz de dahil. 5 Temmuz’daki yeni ay, yakınınızdaki insanlarla daha fazla duygusal bağ kurmak için harika bir zamandır; bu nedenle, eğer bir ortaklık içindeyseniz, bu ay enerjisini yeni bir sayfa açmak için kullanın. Bekarsanız ayın ortası konfor alanınızdan çıkıp tutkularınız doğrultusunda hareket edin.

Nadir bir dizi arka arkaya dolunay bu yıl burcunuzu aydınlatıyor ve ikisinden ikincisi 21 Temmuz’da yükselecek. Motivasyon veren Mars gezegeni rutininize çarptığında kendinizi çok daha üretken ve enerjik hissedeceksiniz. ve sağlıklı yaşam bölgesi bir gün önce. Başkalarının hayatında oynadığınız role ve bunun kimliğinizi nasıl şekillendirdiğine bakmak için bu dolunay enerjisini kullanın. Bu tür bir iç gözlem derinliği, Aslan mevsimi için yararlı bir öncü görevi görecek, çünkü bu güneş geçişi, güneşi haritanızın daha yeraltı kısımlarından birini keşfederken buluyor. Ayın geri kalanında içgüdülerinize güvenin ve sınırları gerektiği gibi belirleyin.

Kova Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Temmuz 2024 Kova burcu falınıza gelince, menüde çok fazla yoğunluk var, o yüzden kemerlerinizi bağlayın! Yengeç mevsimi rutin odaklı altıncı evinizi aydınlatırken işler verimli bir şekilde başlıyor ve 5 Temmuz’daki yeni ay, bazı sağlıklı alışkanlıkları başlatmak ve kişisel bakımınızı günlük rutininize daha fazla dahil etmek için harika bir zaman. İletişimsel Merkür bundan hemen önce ilişki bölgenize giriyor ve burcunuzda yeraltı dünyasında yaşayan Plüton ile karşı karşıya geliyor, bu nedenle kendinizi şüphelere dalarken veya gerçeği yüzeye çıkaran bazı derin konuşmalar yaparken bulabilirsiniz. İlişki gezegeni Venüs, önümüzdeki hafta Plüton’la aynı açıyı tekrarlayacak, bu nedenle kendinizi bir güç mücadelesine kaptırmamaya dikkat edin.

Kozmik yöneticiniz Uranüs, ay ortasında yüksek hareketli Mars’la bağlantı kuruyor, bu da ev hayatınızda bazı sarsıntılar getirebilir; bunlardan bazıları sizin gibi yenilikçi bir Kova burcu için oldukça hoş karşılanabilir. Alanınızdaki enerjiyi sarsmak en iyi şekilde canlandırıcı olabilir! 21 Temmuz’daki dolunay sizi içe çekerek, kaçtığınız duygu veya korkuları tanımlamanıza yardımcı olur. Bu tür bir işlem, ilişkileriniz söz konusu olduğunda da faydalıdır. Aslan sezonu ertesi gün kararlı yedinci evinize çarpıyor, bu yüzden ortaklıklardan ne istediğiniz konusunda gerçekçi olun.

Balık Temmuz 2024 aylık burç yorumu

Bu ay hayal gücünüz yaratıcı vizyonlarla dolu ve bu mükemmel, çünkü Temmuz 2024 Balık burcunuz, rüya gibi kozmik yöneticiniz Neptün’ün 2 Temmuz’da geri harekette olmasıyla başlıyor. Bu ince gezegensel değişim, fantezilerinizi daha net görmenize yardımcı olabilir. Sanatsal Venüs’ün burcunuzdaki kararlı Satürn’le aynı zamanda uyum sağlamasıyla, pembe hayallerinizi daha somut bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabileceğinizi görebilirsiniz. Birkaç gün sonraki yeni ay, kalbinizi daha da fazla ilhamla dolduracak, bu nedenle tutkularınızın peşinden gidin ve heyecanınızın ön plana çıkmasına izin verin. Bir ayağınız yerde olsun ama zihninizin yıldızlara yönelmesine izin verin.

Ayın ortasına yaklaşırken bu zihniyeti sürdürün, çünkü hem Güneş hem de Venüs burcunuzdaki Neptün ve Satürn’e temas edecek ve size hem yaratıcı hem de romantik yaşamınızda sihrin gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan sezgi ve odağı verecektir. 21 Temmuz’daki dolunay sizi arkadaş grubunuzla temasa geçirir ve ekibinizle bir etkinliğe katılmak ve yazın sosyalleşmek için eğlenceli bir zaman olabilir. Aslan sezonu ertesi gün başlıyor ve kendine güvenen enerjisi size yardımcı olacak. tüm zekice ve ileri görüşlü fikirlerinizi daha organize hale getirin. Küçük bir yapı boş hayallerinizi çok daha fazlasına dönüştürebilir.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.