Zeliha Sunal eşi Nazmi Sunal neden, kaç yaşında öldü?

Zeliha Sunal eşi Nazmi Sunal neden, kaç yaşında öldü?
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

61 yaşındaki sevilen, mütevazi yaşamı ile tanınan şarkıcı Zeliha Sunal bugün vahim bir iddia ile gündeme geldi. 2 evlilik yapan Zeliha Sunal’ın oğlu 5 yaşındayken bırakıp gittiği, bir daha görüşmediği iddia edildi. Zeliha Sunal lk evliliğini 80’li yıllarda yapmıstı. Son olarak Nazmi Sunal ile evlendi, Nazmi Sunal ise 2022 yılı kasım ayında kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Anneler Günü etkinliğinde sahne alacak olan Zeliha Sunal’a “önce sen kendi oğluna sahip çık” yorumu yapıldı. Bu olayın ardından ilk evliliğini henüz 80’li yıllarda küçük yaşlarda yapan Zeliha Sunal’ın 5 yaşında terkettiği bir oğlunun olduğu iddiası bomba etkisi yarattı. Birçok takipçi önce kendi terkettiğini çocuğuna bak yorumunu yaptı. Şu anda 61 yaşında olan Zeliha Sunal Nazmi Sunal ile evliydi. Fakat Nazmi Sunal 2022 yılında kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.  80’li yıllarda bir evlilik yapan Zeliha Sunal’ın bu evlilikten bir oğlu olduğu ve 5 yaşından sonra oğlunu terkedip, bir daha görmediği iddia edildi. Peki Zeliha Sunal’ın oğlu D.Ü kim, babası kim?

Zeliha Sunal oğlu kim?

61 yaşındaki Zeliha Sunal, ilk evliliğini 80’li yıllarda yaptı. Ardından da oğlu D.Ü. dünyaya geldi.

İddiaya göre Sunal, oğlunu 5 yaşında terk etti ve bir daha da görmedi. Sunal’ın bugüne kadar “Şu sebeple oğlumla görüşmedim” ya da “Beni onunla görüştürmüyorlar” şeklinde bir açıklamada bulunmadı. Sanatçının, oğlunu 5 yaşında terk ettiği D.Ü.’nün 2017 yılından bu yana kayıp olduğu da iddialar arasında.

Zeliha Sunal kimdir?

29 Haziran 1962’de Bursa’da doğan pop müzik sanatçısı, mikrofonla ilk olarak TRT İzmir radyosu ‘Çocuk saati

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.