TREND HABERLER

İşitme kaybını tersine çeviremeseniz de, son araştırmalar işitme hassasiyetini artırabileceğiniz ve daha fazla kaybı önleyebileceğiniz yolları ortaya çıkardı.
İsveç'te yapılan en son araştırmanın sonuçlarına göre, doğum sırasında depresyon tanısı alan kadınların ileriki yaşamlarında kalp sorunları yaşama riskinin neredeyse iki katına çıkabileceğini ortaya koydu.
Kelleğin sonu mu? Bilim dünyası saç dökülmesinin nedenini buldu. En son araştırma sonuçları kelleşmeyi tamamen bitirecek tedaviler için umut ışığı olarak görülüyor.
Chery, amiral gemisi modeli ARRIZO 8 PHEV’i Türkiye’de tanıtmaya hazırlanıyor. ARRIZO 8 PHEV, 1400 kilometrenin üzerinde menzil kapasitesiyle dikkat çekiyor.
24-30 Haziran haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için burada. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor, gezegenler 24-30Haziran haftasında 12 burcu nasıl etkileyecek? İşte bu hafta tüm burçları bekleyenler…
Edirne'nin Küçükdöllük köyünde sulama göletinde meydana gelen balık ölümleri inceleniyor. Gölette ölü balıkların bulunmasının ardından, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekipleri soruşturma başlattı.
24 Haziran günlük burç yorumları ilişki, iş, para, kariyer, aşk, sağlık falı detayları sizin için bu haberde. Bugün burcunuza göre neler yaşayacaksınız? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Aşk, iş, sağlık ve para konularında gökyüzünden hangi mesajlar var? İşte 24 Haziran 2024 Pazartesi burcunuza göre günün rehberi.
Roma kuyusundan çıkan yanmış kemikler ve çömlekler, Ostia'daki antik ritüellerle ilgili önemli ipuçları veriyor.
Antalya'nın falezleri, nesli tükenme tehlikesi altındaki Akdeniz foklarının önemli yuvalama alanlarından biri. Yaz aylarında düzenlenen tekne turlarıyla turistlerin ilgi odağı haline geliyorlar.
Amazon'un kurucusu ve dünya üzerindeki en zengin insanlardan biri olan Jeff Bezos, "Koru" adlı devasa 136 metrelik lüks yatıyla Bodrum'a ulaştı.
Yeni bir araştırma, otizmin biyolojik kökenlerini anlamak için mini-beyinler kullanarak önemli bulgular elde etti.