RU dizisi 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? RU dizi yayınlanma tarihleri

Başrollerinde Meryem Uzerli ve Burak Berkay Akgül’ün yer aldığı dizi RU son zamanların en çok ses getiren yapımlarından birisi oldu. Online platform GAİN’de yayınlanan RU dizisi 1. sezonu ile toplam 8 bölümden oluşuyor. 4. bölümü 7 Haziran’da yayınlanan dizinin 5. bölümü ne zaman araştırması başladı. Peki RU dizisi 5. bölüm ne zaman? RU dizisi 5. bölüm yayınlanma tarihi…

RU dizisi 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? RU dizi yayınlanma tarihleri
Yayınlama: 12.06.2024
A+
A-

38 yaşında evli ve çocuklu Reyan ile kendisinden 20 yaş küçük 18 yaşındaki Uzer’in yasak aşkını anlatan dizi RU sosyal medyanın dilinde. RU dizisinin konusu 38 yaşındaki Reyan’ın üstün zekalı bir genç olan 18 yaşındaki Uzer ile olan yasak aşkını anlatıyor. Evli ve 2 çocuk annesi olan Reyan’ın kendinden 20 yaş küçük Uzer ile aşk yaşaması sosyal medyanın diline düştü. Dizi için yasaklansın diyen de oldu, dini değerlere saygısızlık yapılıyor diyen de.. Peki RU dizisi 5. bölüm ne zaman yayınlanacak?

RU dizisinin konusu nedir?

Reyyan, evliliğinde mutsuz olan ve hayatında yeni bir sayfa açmaya çalışan bir kadındır. 18 yaşındaki Uzer ile tanışması ise onun hayatını tamamen değiştirir. Aralarındaki yaş farkına ve Reyan’ın evliliğine rağmen tutkulu bir aşk yaşamaya başlayan çift, bu imkansız aşkın sonuçlarıyla yüzleşmek zorundadır.

RU dizi yeni bölüm tarihleri

RU 1. bölüm: 24 Mayıs Cuma

RU 2. bölüm: 24 Mayıs Cuma

RU 3. bölüm: 31 Mayıs Cuma

RU 4. bölüm: 7 Haziran Cuma

RU 5. bölüm: 14 Haziran Cuma

RU 6. bölüm: 21 Haziran Cuma

RU 7. bölüm: 28 Haziran Cuma

RU 8. bölüm: 5 Ağustos Cuma

RU dizisi oyuncu kadrosu

Burak Berkay Akgül (Uzer)

Meryem Uzerli (Reyyan)

Emre Karayel (Emir)

Şevval Sam (Uzer’in Annesi)

Zafer Algöz

Derya Alabora

Beril Kayar

Hira Koyuncuoğlu

Mert Yazıcıoğlu

Gökay Türkmen

RU dizisi nereden izlenir?

RU dizisi online dizi ve film platformu GAİN’de yayınlanıyor. Diziyi izlemek isteyenler GAİN’e üye olmak zorundadır. GAİN üyesi olmayanlar diziyi izleyemez.

Kaynak: Haber Merkezi

,
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.