Pınar Dilşeker kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Pınar Dilşeker eşi kim?

Pınar Dilşeker kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Pınar Dilşeker eşi kim?
Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

Kendine has tarzı, sevilen şarkıları ile bilinen sanatçı Pınar Dilşeker bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Evrim Akın ile Ev Kuşu programının konuğu olacak ve evini açacak. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Pınar Dilşeker’in hayatı da merak ediliyor. Pınar Dilşeker şu anda 51 yaşında ve İstanbul doğumlu.1972 doğumlu olan Pınar Dilşeker ilk evliliğini iş adamı Çetin Yılmaz ile yaptı. Şiddet nedeniyle boşanan çiftin Mert adında bir erkek çocuğu var. Pınar Dilşeker ikinci evliliğinin eşiğinden döndü Ahmet Hamoğlu ile nişanlanıp ayrıldı. Şu aralar dolu dizgin bir aşk yaşayan Pınar Dilşeker İsmail Recai Şanlı ile nişanlı. Son olarak çift Milano’ya gitmişti.

Pınar Dilşeker kimdir?

Şarkıcı Pınar Dilşeker, 25 Temmuz 1972 tarihinde dünyaya geldi. Konservatuvar mezunu olan Dilşeker, 1990 yıllarında “Şinanari” adlı şarkısıyla çıkış yakaladı. İbrahim Erkal ile bir dizide oyuncu olarak yer aldı.

İbrahim Tatlıses’in “Allahım Neydi Günahım” adlı klibinde de rol alan Pınar Dilşeker, iş adamı eşi Çetin Yılmaz’dan şiddet nedeniyle boşandı. Dilşeker’in bu evliliğinden Mert Ali adından bir oğlu var. Pınar Dilşeker, iş adamı Ahmet Hamoğlu ile nişanlanıp ayrılmıştır.

Geçen sene kameralara poz veren Pınar Dilşeker, “Mert, uzun zamandır buraya gelmek istiyordu. Onlar içerde çocukluğunu yaşarken biz anneler de kahve ve alışveriş fırsatı bulacağız” demişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.