Oyuncu Buket Dereoğlu 45 TL’ye aldığı sandviç isyan etti: Adamı salak mı sanıyorsunuz?

Ünlü oyuncu Buket Dereoğlu, satın aldığı 45 liralık sandviçin içindeki malzemelere tepki gösterdi. Sandviçin içerisinden peynirin az olmasına isyan eden oyuncu, "Adamı salak mı sanıyorsunuz?"...

Oyuncu Buket Dereoğlu 45 TL’ye aldığı sandviç isyan etti: Adamı salak mı sanıyorsunuz?
Yayınlama: 20.05.2024
Düzenleme: 20.05.2024 16:49
A+
A-

Ünlü oyuncu Buket Dereoğlu, satın aldığı 45 liralık sandviçin içindeki malzemelere tepki gösterdi. Sandviçin içerisinden peynirin az olmasına isyan eden oyuncu, “Adamı salak mı sanıyorsunuz?” dedi.
En son Şafak Sezer’in yazdığı Kamil Çetin’in yönettiği Kolpaçino 4 4’lük filminde oynayan Buket Dereoğlu, 45 TL’ye aldığı sandviçin içindeki malzemelerin az olmasına tepki gösterdi.

“Beni aptal mı sanıyorsunuz ?”

Malzemenin azlığından şikayet eden Dereoğlu, “45 liraya sattığı sandviçin içinden çıkan peynire bak siz adamı salak mı zannediyorsunuz. Orada açıp bakmıyoruz diye efendilik yapıyoruz diye beni aptal mı sanıyorsunuz. Baksak arsız dersiniz bu kadar para sokağa mı atılır? Ayıp size ayıp” ifadelerini kullandı.

“Biz Bodrum’da o sandiviç2i  350 TL’ye  yiyoruz”

Ünlü oyuncunun sandviç isyanına sessiz kalamayan Yeliz Yeşilmen, “Biz o sandviçi Bodrum’da 350 TL’ye yiyoruz” yorumunda bulundu. Bu yorumlar üzerine Işın Karaca’dan da yorum gecikmedi, “Denetim gelmediği müddetçe biz bu durumlara daha çok şahit olacağız!” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.