Mersin Büyükşehir ile 19 Mayıs coşkusu yaşanacak

MÜJDE DEMİR/ÖZELHABER-Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı organizasyonunda etkinlikler için start verdi. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri severek takip ettiğini kaydeden Irmak...

Mersin Büyükşehir ile 19 Mayıs coşkusu yaşanacak
Yayınlama: 19.05.2024
A+
A-

MÜJDE DEMİR/ÖZELHABER-Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı organizasyonunda etkinlikler için start verdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri severek takip ettiğini kaydeden Irmak Özken, “Büyükşehir’in yaptığı etkinliklerden çok memnunum. Gençler için çok eğlenceli ve enerji dolu bir etkinlik oldu. Son yıllarda daha da arttı. Gençler için çok motive edici. Günümüz ekonomisinde gençler, eşit olmayan maddi kaynaklardan dolayı depresyona girebiliyor. Buna rağmen biz burada eğlenebiliyoruz” dedi. Volkan Çolak, “Evde oturuyorduk canım sıkıldı ve neler yapalım diye düşündük. Büyükşehir’in bayramlarda yaptığı etkinlikler oluyordu aklıma o geldi ve aileme beraber gidelim dedim. Burada voleybol, basketbol oynuyoruz. Kardeşim ben ve babam burada voleybol sayesinde tanımadığımız insanlarla eğlenebiliyoruz. Mesela 23 Nisan’da kardeşim burada bir dans ekibi ile tanıştı şu anda birebir onlarla konuşuyor ve bir şeyleri paylaşıyor. Bu da insanların birbirine olan yaklaşımının ve samimiyetinin ne kadar güzel bir şey olduğunu da gösteriyor. Bu bayram etkinlikleri, insanlar arasındaki etkileşimi ve insanların eğlenmesini çok güzel bir şekilde artırdı” ifadesini kullandı.

Kaynak: ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.