Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i gönlünü Sinan Akçıl’a mı kaptırdı, detayı ağzından kaçırdı

Show TV’nin Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Müjde Uzman, eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın evinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım sonrası ikilinin yeniden bir araya geldiği iddiaları ortaya çıktı. Sinan Akçıl, katıldığı 2. Sayfa programında bomba bir itirafta bulundu. Müjde Uzman ile aşk mı yaşıyor?

Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i gönlünü Sinan Akçıl’a mı kaptırdı, detayı ağzından kaçırdı
Yayınlama: 18.09.2023
A+
A-

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakterine can veren Müjde Uzman, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın evinde bir paylaşım yapmıştı. Paylaşım sonrası herkes ikilinin yeniden sevgili olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki Müjde Uzman’la Sinan Akçıl sevgili mi? Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’dan canlı yayında bomba itiraf!

Müjde Uzman ile yeniden görüşmeye başladıklarını ancak ilişkilerine bir isim koymadıklarını söyleyen Sinan Akçıl, “Daha önce daha çapkın kazanova bir hayatım vardı. Birkaç yıldır daha durgun yaşıyorum. Özellikle evlilikten sonra öyle oldu. Düşünce olarak daha muhafazakar biriyim. Evet. görüşüyoruz. Çok sık görüşüyorum. çok saygı duyduğum biri. çok çalışkan, herkese saygı duyan müthiş bir karakter. Bizi çok sık bir arada göreceksiniz ama böyle program üzerinden adını koyamayayım. 5-6 yıl önce bir şeyler yaşamıştık. O zaman travmatik bir şeyler yaşanmıştı şimdi bilinçliyiz. Benim menajerimin düğününde karşılaştık o zaman konuştuk. Sonra konserime geldi. Şimdi de konuşma halindeyiz” ifadelerini kullandı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.