Kızılcık Şerbet’indeki Atatürk sahnesi sosyal medyada gündem oldu!

Kızılcık Şerbet’indeki Atatürk sahnesi sosyal medyada gündem oldu!
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde Atatürk ile ilgili sahne büyük ses getirdi. Evrim Alasya’nın canlandırdığı Kıvılcım karakteri, holdingdeki odasına Atatürk portresi koyması üzerine bir çalışanın bu durumu “aksesuar” olarak nitelendirmesiyle ortaya çıkan diyalog, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Kıvılcım karakterinin, odasına koyduğu Atatürk portresinin bir çalışan tarafından “aksesuar” olarak değerlendirilmesine verdiği cevap, özellikle dikkat çekti. Kıvılcım karakteri, “Aksesuar değil o. Her şirkette olması gereken bir portre. Ben buraya geçici geldim, bir süre sonra çalışıp gideceğim ama o hep burada kalacak. Alışsanız iyi olur” şeklinde bir yanıt verdi.

Bu sahne, dizi takipçileri ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Kıvılcım karakterinin tutumu ve verdiği cevap övgüyle karşılandı. “Kıvılcım Arslan diyeceksiniz! Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük savunucularından. Helal olsun sana kadın”, “Kıvılcım’dan razıyım ben”, “Diziyi izlemiyorum ama sırf şu sahne için tebrikler” gibi olumlu yorumlar yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.