Kızılcık Şerbeti Pembe’nin kıyafetleri nereden, hangi mağazadan? Pembe’nin tesettür giyim markası

Kızılcık Şerbeti yeni bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin konusu kadar karakterlerin kıyafetleri de ilgiyle takip ediliyor. Özellikle tesettürlü hanımlar Kızılcık Şerbeti’nde Pembe Hanım, Nursema ve Görkem’in kıyafetlerini araştırıyor. Kızılcık Şerbeti’ndeki tesettürlü karakterler genellikle AHEL, imannor, Levi Dor, Zara gibi markalar giyiyor.

Kızılcık Şerbeti Pembe’nin kıyafetleri nereden, hangi mağazadan? Pembe’nin tesettür giyim markası
Yayınlama: 19.04.2024
A+
A-

Kızılcık Şerbeti bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu bölümde olaylar kadar karakterlerin giydikleri elbiseler de ilgiyle merak ediliyor. Özellikle tesettürlü kadınlar Pembe Hanım, Nursema ve Görkem’in kıyafetleri nereden, hangi mağazadan giyiniyorlar araştırması yapıyor. Kızılcık Şerbeti’ndeki tesettürlü kadınların kıyafet markaları genellikle reklam olduğu için değişiyor. Her hafta başka bir marka sponsor olabiliyor. Fakat genellikle  Kızılcık Şerbeti’ndeki tesettürlü karakterler genellikle AHEL, imannor, Levi Dor, Zara, Tafta, QooQgi bi markalar giyiyor. 

 Kızılcık Şerbeti’nin 59. Bölümde neler oldu?

Kızılcık Şerbeti’nin 59. Bölümünde; Alev’in, Pembe’yi itmediğini öğrenen Abdullah, sevdiği kadınla birlikte olma yoluna girer. Ama bu sefer doğru zaman gelene kadar ilişkilerini saklama kararı alır.

 Nursema ve Umut’un evliliği bir türlü rayına oturamıyordur. Umut’un kendisinden utandığını düşünen Nursema baba evine döner. Umut gelişmelerden Rüzgar’ı sorumlu tutar.

Nilay’ın heyecanla beklediği Dna sonuçları nihayet çıkar. Çimen’in aşkı uğruna göze aldığı hayat, gittikçe onu zorlamaya başlamıştır.

Görkem’in, Fatih ile çıktığı gece gezmesinden dağıtmış olarak eve dönmesi Ünal ailesi tarafından hiç hoş karşılanmaz. Ancak annesinin vefatı konunun uzamasını engeller. Son bir kez konuşmak için Umut’un yanına giden Nursema, çok acı bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.