Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil kim, yaşı kaç? Kızılcık Şerbeti Giray’ı kim oynuyor, gerçek adı ne?

Show TV’nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti, izleyicilerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizideki Doğa karakterine partner olarak dahil olan yeni karakter Giray merak konusu oldu., Kaan Taşaner, Giray karakteriyle dikkat çekiyor. Peki, Kızılcık Şerbeti’nin Giray’ı Kaan Taşaner kimdir, nereli, kaç yaşında? Kaan Taşaner hangi dizilerde oynadı?

Kızılcık Şerbeti Giray Şifacıgil kim, yaşı kaç? Kızılcık Şerbeti Giray’ı kim oynuyor, gerçek adı ne?
Yayınlama: 29.03.2024
A+
A-

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Kaan Taşaner Giray karakteriyle dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Kaan Taşaner kimdir, Kızılcık Şerbeti Giray kaç yaşında? Kızılcık Şerbeti Giray hangi dizilerde oynadı? Kızılcık Şerbeti Giray nereli? İşte merak edilenler…

Kızılcık Şerbeti Giray kimdir? Kızılcık Şerbeti Giray’ı kim oynuyor?

Gold Film’in imzasını taşıyan “Kızılcık Şerbeti” dizisi, cuma akşamlarında büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin her haftası heyecan dolu olaylarla dolu ve bu hafta ekranlara gelecek olan 57. bölümü de farklı bir gelişmeye sahne olacak. Bu bölümde, ünlü oyuncu Kaan Taşaner de diziye katılıyor.

Reyting rekorları kıran unutulmaz dizilerin yazarları Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı diziye Kaan Taşaner, “Giray” karakteriyle hayat verecek.

Giray, tanınmış bir ilaç şirketinin patronu olarak karşımıza çıkacak. Önce Nilay’ın şüphesiyle, ardından da okuduğu okulda Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa’nın hayatında etkili bir rol oynayacak. Giray karakterinin, fenomen haline gelmiş diziye ayrı bir dinamizm katacağı bekleniyor.

Kaan Taşaner kimdir?

Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979’da Antalya’da doğmuş bir Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı mezunudur. Oyunculuk kariyerine Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla adım atmıştır ve daha sonra çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Televizyon kariyerine Büyük Buluşma adlı dizide başlayan Taşaner, daha sonra çeşitli projelerde yer almıştır. En bilinen rollerinden biri, Kanal D’de yayımlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı “Erdoğan Yaşaran” karakteridir. Ayrıca Kuzey Güney, Diriliş Ertuğrul, Rengarenk, Mehmetçik Kut’ül Amare, Uyanış: Büyük Selçuklu, Kanunsuz Topraklar gibi önemli yapımlarda rol almıştır.

İşte Kaan Taşaner’in filmografisi:

Tiyatro Oyunları:

– Karanlıkta İlk Işık Kubilay
– Asiye Nasıl Kurtulur
– Deli Dumrul
– Vanya Dayı
– Soyut Padişah
– Ana Hanım Kız Hanım
– Buzlar Çözülmeden
– Eros Pansiyon
– Babamın Cesetleri

Televizyon:

– Büyük Buluşma
– Beşinci Boyut
– Hakkını Helal Et
– Kendi Okulumuza Doğru
– Fatmagül’ün Suçu Ne? (Erdoğan Yaşaran)
– Kuzey Güney (Komiser Şeref)
– Kayıp (Kemal Özdemir)
– Diriliş Ertuğrul (Gündoğdu Bey)
– Rengarenk (Can)
– Mehmetçik Kut’ül Amare (Süleyman Askeri)
– Şahin Tepesi (Erkan Sarpkaya)
– Uyanış: Büyük Selçuklu (Mithras / Marcus)
– Kanunsuz Topraklar (Yavuz)
– Gecenin Ucunda (Mert Öndeş)
– Başım Belada (Çağdaş)
– Kızılcık Şerbeti (Giray Şifacıgil)

İnternet:
– Bizi Seyreden Bulutlar (Barış)

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.