Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

Netflix’in uzun süredir merakla beklenen dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti 1. sezonu ile dün yayına girdi. 8 bölümden oluşan dizi seyirciyi de ikiye böldü. Senaryosunun Ece Yörenç tarafından yazıldığı dizi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin konusunu çok sıradan bulanlar çoğunlukta olsa da diziyi çok beğenenlerde oldu. 1. sezonu 8 bölümden oluşan dizinin finali karıştırdı, bu nedenle birçok seyirci Kimler Geldi Kimler Geçti 2. sezon olacak mı, Kimler Geldi Kimler Geçti ne zaman ve Kimler Geldi Kimler Geçti  2. sezon fragmanı yayınlandı mı sorularına yanıt aradı.

Bugün Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Kimler Geldi Kimler Geçti’nin 2. sezonu olacak mı henüz resmi bir açıklama gelmedi. Detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

Kimler Geldi Kimler Geçti  konusu nedir?

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi başarılı bir avukat olan Leyla Taylan’ın aşk acısından kurtulmak için attığı adımları konu ediniyor. Leyla’nın yanısıra, aynı avukatlık bürosunda çalıştığı arkadaşlarının ilişkileri de mercek altına alınıyor. İlişkilerdeki modern ‘bench, ghost, ilişki, ilişme’ gibi terimler konu ediniliyor ve kişilerin çektikleri ilişki sancıları aktarılıyor.

Leyla Taylan’ın ilişkisi kötü bir ihanetle biter. Ünlü bir avukat olan Taylan, aşk acısından kurtulmak için kendisini yıllar sonra flört dünyasına atar.

Leyla, arkadaşı yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılık acısından kurtulur ve ‘yılın boşanma davası” olarak anılan bir davanın avukatı olur.

Leyla, ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekilidir. Leyla’nın karşısında ise 15 yıl içerisinde üç kez evlenip boşanan bir ilişki katili olan Cem Murathan vardır. Leyla, müvekkilini bu adama karşı savunurken olaylar karışır.

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde;

Serenay Sarıkaya

Metin Akdülger

Hakan Kurtaş

Boran Kuzum

Ahmet Rıfat Şungar

Meriç Aral

Bade İşçil

Esra Ruşan

Efe Tunçer

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.