Kaan Taşaner kimdir, kaç yaşında? Kaan Taşaner’in annesi bakın kimmiş…

Kızılcık Şerbeti’ne yeni bölümde yeni bir oyuncu katılıyor. Doğa’nın yeni sevgilisini oynayacak karakter Giray, seyirci ile buluşacak. Fatih’in Görkem ile evlenmesinin ardından Doğa’da yeniden aşık olacak. Peki Giray’ı kim oynuyor sorusu merak edildi. Giray karakterine Kaan Taşaner hayat verecek, 44 yaşında, annesi Sacide Taşaner de oyuncu.

Kaan Taşaner kimdir, kaç yaşında? Kaan Taşaner’in annesi bakın kimmiş…
Yayınlama: 19.04.2024
A+
A-

SHOW’un giderek kan kaybeden dizisi Kızılcık Şerbeti’ne bu akşam yeni bir oyuncu daha katılıyor. Seyircinin son bölümlerde az gördüğü Doğa, yeni sevgilisi Giray ile yeniden dizide yıldızını parlatacak. Bu akşamki yeni bölümde Fatih’in evlenmesinin in ardından Doğa’nın hayatına yeni biri girecek. İlerleyen bölümlerde Giray’a aşık olacak. Giray karakterine ise başarılı oyuncu Kaan Taşaner hayat verecek. Kaan Taşaner ilk olarak Büyük Buluşma dizisi ile ekranla tanışmıştı. Daha sonnra birçok dizide boy gösterdi. Oyuncu aynı zamanda tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner’in oğludur.

Kaan Taşaner kimdir?

Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979 tarihinde doğdu. Konya S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı, televizyondaki ilk rolünü Büyük Buluşma adlı televizyon dizisinde canlandırdı, takip eden yıllarda televizyon ve tiyatroya birlikte devam etti, 2010-2012 yılları arasında Kanal D’de yayımlanan Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide, “Erdoğan Yaşaran” rolünü kabul etti ve bu sayede, adını ilk kez sürekli bir projede duyurmuş oldu. 2012 yılında Kanal D sitesinde yapılan bir ankette 2. En İyi Erkek Oyuncu seçilmiştir. Kuzey Güney adlı TV dizisinde Şeref Komiser rolünü canlandırmıştır. Oyuncu , 2014 yılının Aralık ayında Diriliş Ertuğrul dizisinde “Gündoğdu” karakterini canlandırdı. Ancak senaryo gereği diziden ayrılan Kaan Taşaner daha sonra 2016 yılında Rengarenk adlı dizide oynadı. Oyuncu aynı zamanda tiyatro sanatçısı Sacide Taşaner’in oğludur.

Kızılcık Şerbeti’nin 57. Bölümde neler olacak?

Kızılcık Şerbeti’nin 57. Bölümünde; Alev’le(Müjde Uzman) itişmeleri sonucu merdivenlerden düşen Pembe’yi(Sibel Taşçıoğlu), Alev’in bilerek ittiğini Mustafa’dan duyan Abdullah, Alev ile ilişkisine son verir. Alev kendi evine döner.

Alev’le itişmeleri sonucu merdivenlerden düşen Pembe’yi, Alev’in bilerek ittiğini Mustafa’dan duyan Abdullah, Alev ile ilişkisine son verir. Alev kendi evine döner. Oysa Mustafa, Nilay’ın dolduruşuna gelmiş ve annesine yardım etmek için bu yalanı söylemeye mecbur kalmıştır.Çimen yeni hayatında zorlanmakta, alışık olmadığı bir düzene ayak uydurmakta güçlük çekmektedir. Annesinin bu konuda taviz vermemesi de onu çok üzmektedir.Ömer ve Kıvılcım birlikte yaşamaya karar verirler, Kıvılcım, Ömer’in evine taşınır.Nursema’ya olan ilgisini Kıvılcım’a itiraf eden Rüzgar, bunun Umut tarafından duyulacağını hiç hesaba katmamıştır.Evlatlık verildiğine inanan Nilay konuyu çözmek için Doğa’yı da yanına alarak Giray’ın karşısına çıkar.Fatih ve Görkem büyük bir düğünle evlenirler. Ancak ertesi sabah Ünal ailesini büyük bir sürpriz beklemektedir.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.