John Wick 4 filminden heyecan verici detaylar! İşte konusu ve oyuncuları

John Wick 4 filminden heyecan verici detaylar! İşte konusu ve oyuncuları
Yayınlama: 09.05.2024
A+
A-

John Wick serisinin dördüncü filmi olan John Wick 4, 9 Mayıs Perşembe akşamı Star TV’de yayınlanacak. İşte, serinin dördüncü filmi hakkında detaylar ve oyuncu kadrosu

John Wick serisinin dördüncü filmi olan “John Wick 4”, 9 Mayıs Perşembe akşamı Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor. Bu kez, John Wick’in intikam mücadelesi ve düşmanlarıyla olan çekişmesi izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Filmin konusuna göre, John Wick, suç örgütü High Table’a karşı intikam almak için Bowery King ile iş birliği yaparak yeraltında saklanıyor. Ancak özgürlüğünü kazanmadan önce, dünya genelinde güçlü ittifaklar kuran ve eski dostlarını düşmana dönüştüren yeni bir düşmanla yüzleşmek zorunda kalıyor. John, hayatta kalmak ve amacına ulaşmak için becerilerini sınırlarının ötesine taşımalıdır.

Filmin başrollerinde ise usta oyuncu Keanu Reeves’in yanı sıra Laurence Fishburne, Rina Sawayama, Lance Reddick ve Ian McShane gibi isimler yer alıyor.

John Wick serisi, toplamda dört filmlik bir seriden oluşuyor. İlk filmi 2014 yılında vizyona giren serinin dördüncü filmi, 24 Mart 2023’te izleyicilerle buluşmuştu. Seri, dünya genelinde büyük ilgi görmüş ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. John Wick 4’ün Star TV’de yayınlanacak olması, sinema tutkunlarının heyecanını artırıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.