İkili arasında kin azalmıyor! Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’ı inandırıcı bulmadığını söyledi

Fenerbahçe’nin 3. kez başkanlığına seçilen Ali Koç’un yönetiminde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’ın seçim sonrası başkan Koç ile birlikte kürsüye çıkarak güç birliği mesajı vermesini inandırıcı bulmadığını dile getirdi. Ilıcalı, Halk TV’ye yaptığı açıklamada, bu görüntünün kendisi için yüzde yüz inandırıcı olmadığını belirtti.

İkili arasında kin azalmıyor! Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım’ı inandırıcı bulmadığını söyledi
Yayınlama: 10.06.2024
A+
A-

Ilıcalı, “Güç birliği keşke seçim sürecinde güzelliklerle olsaydı. Seçim bittikten sonra gördüğümüz görüntü benim açımdan yüzde yüz inanacağım bir görüntü değil. Ben, Sayın Aziz Yıldırım’ın bundan sonraki yaklaşımına göre sarılmaları, el sıkışmaları değerlendireceğim. Seçime 12 saat kala ikili görüşmeye çıkmak istemek, ertesi gün bu kucaklaşmalar… Bunlar şu an için görmek istediğimiz görüntüler. Ama bana sorarsanız bunlar daha önce olsaydı, 6 yıl içerisinde bu güzellikleri yaşasaydık. İnanmam için bundan sonraki süreç önemli” şeklinde konuştu.

Aziz Yıldırım’ın Mesajı

Aziz Yıldırım’ın kürsüde yaptığı açıklamada ise, “Sevgili Fenerbahçeliler. Bugün Fenerbahçe’ye yakışan bir kongre yaptık. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. Yol haritasını çizdik. İnşallah Sayın Ali Koç ve yanındaki arkadaşları, bu harita doğrultusunda bu sene Fenerbahçe’yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz. Hepinizi seviyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz.” ifadelerini kullandığı aktarıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.