Hudutsuz Sevda 32.bölüm fragmanı yayınlandı! Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman?

Hudutsuz Sevda 32.bölüm fragmanı yayınlandı! Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman?
Yayınlama: 09.05.2024
Düzenleme: 10.05.2024 01:16
A+
A-

Hudutsuz Sevda dizisi, 16 Mayıs 2024 Perşembe günü NOW TV’de yeni bölümüyle ekrana gelecek! Hudutsuz Sevda 32.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Hudutsuz Sevda’nın yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte yeni bölüme dair ipuçların yer aldığı fragman

Hudutsuz Sevda 32.bölüm fragmanı izle: Hudutsuz Sevda son bölümü hayranlarından tam not aldı. Dizinin final sahnesiyle birlikte hayranlarını yeni bölüm heyecanı sardı. Hudutsuz Sevda 32.bölüme ait ipuçlarının yer aldığı yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hudutsuz Sevda yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? yeni bölüm tanıtımı ve sorularının cevabı haberimizde.

Hudutsuz Sevda Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hudutsuz Sevda dizisi, 16 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’da NOW’da..

Hudutsuz Sevda 32.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

NOW’ın sevilen dizisi Hudutsuz Sevda’nın yeni bölüm fragmanı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

FRAGMANI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Hudutsuz Sevda dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Hudutsuz Sevda dizisinin konusu şöyle: Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.