Gözaltına alınıp serbest bırakılan Kalben’den ilk açıklama geldi! İyi oldum daha da iyi olacağım

Gözaltına alınıp serbest bırakılan Kalben’den ilk açıklama geldi! İyi oldum daha da iyi olacağım
Yayınlama: 09.05.2024
Düzenleme: 09.05.2024 16:59
A+
A-

İstanbul’da gerçekleştirilen operasyonda evinde uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Kalben’den ilk açıklama geldi.

İstanbul’un Cihangir semtinde sabah saatlerinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Kalben Sağdıç, “uyuşturucu veya uyarıcı maddeleri ruhsatsız veya ruhsata aykırı olarak imal, ithal veya ihraç etme” suçlamasıyla gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Kalben, Savcılıktaki sürecin ardından adli kontrol talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Şarkıcı, hakimlikçe adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Kalben, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Canlarım, müzik, edebiyat ve dostluk yoluyla tanıştıklarım.. Sokaklarda, konserlerde, festivallerde ve imza günlerinde buluştuklarım.. Kah güzel kah acı günlerimizi paylaştıklarım.. Umudundan, sevgisinden, dayanışmasından değer aldıklarım, destek aldıklarım.. Sağlığımla ilgili endişe duymanızı istemiyorum. Kıymetli kamuoyumuzu bu şekilde oyaladığım için üzgünüm. Ben ailemin, sevdiklerimin, yakınlarımın yanındayım. İyiyim, daha da iyi olacağım. Hep daha da iyi olmak için çabalıyorum ve çabalayacağım. Sizi sevgiyle kucaklıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.