Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklar için BES kampanyası

Garanti BBVA Emeklilik’ten çocuklar için BES kampanyası
Yayınlama: 09.05.2024
A+
A-

Garanti BBVA, çocukları için Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başlatanlara özel kampanyalar düzenliyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA Emeklilik, 23 Nisan-19 Mayıs döneminde dijital kanallarından çocuklara BES başlatan müşterilerine çekiliş ile birçok farklı hediyeden birini kazanma fırsatı sunuyor.

Banka kampanya kapsamında, 5 kişiye ailesiyle Land of Legends’ta 2 gece konaklama, 5 kişiye Airpods Max, 5 kişiye Ipad Air, 3 kişiye Meta Quest, 3 kişiye 3’lü Lego seti hediye edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, 18 yaş altı BES’in, çocuklarının geleceğine yönelik tasarruf ve birikim yapmak isteyen ebeveynler için kazançlı bir yatırım aracı olduğunu belirtti.

Göçer, ‘Biz de çocukların BES’e dahil olmalarını ve gelecekleri için birikime küçük yaşta başlanmasını önemsiyoruz. Çünkü sisteme ne kadar erken girerlerse, sistemin avantajlarından o kadar fazla yararlanabilirler. Yetişkinler de artık bu bilince sahip, kendilerinden önce çocuklarına hatta torunlarına BES yaptırıyorlar. Şimdiden 1 milyondan fazla çocuk BES’li oldu.’ ifadelerini kullandı.

Dileyen herkesin şubeye gitmeye veya çağrı merkezini aramaya gerek kalmadan kendisi veya çocuğu için BES ile birikim yapmaya başlayabildiğini aktaran Göçer, şunları kaydetti:

‘Bunun için bankacılık işlemleri için kullandıkları Garanti BBVA Mobil’e giriş yapılması ve BES başvuru alanından ilgili adımları takip etmeleri yeterli oluyor. BES sözleşmeleri birkaç dakika içerisinde oluşturuluyor. Gururla söyleyebilirim ki dijitalden başlatılan her 2 sözleşmeden biri şirketimizden başlatılıyor. Biz de bu yoğun ilgiye cevap verebilmek için müşterilerimize farklı avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Bir yandan sık sık hediyeli kampanyalar düzenlerken bir yandan da ayda sadece 250 liraya BES başlatma imkanı sunuyoruz. Daha çok ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için 1000 lira aylık ödemeye 1000 lira hediye ettiğimiz kampanyalarımıza da devam ediyoruz.’

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.