Galler Prensesi Kate Middleton’dan sevindiren iddia! Kanseri yendi mi?

Galler Prensesi Kate Middleton’dan sevindiren iddia! Kanseri yendi mi?
Yayınlama: 09.05.2024
Düzenleme: 09.05.2024 17:07
A+
A-

Galler Prensesi Kate Middleton’ın kanser teşhisi aldığını ve 2024 yılında kamuoyu önünde görünmediği ancak tedavisinin iyi gittiği iddia ediliyor. Yakında halka açık bir etkinlikte görüneceği söyleniyor.

İngiltere Kraliyet ailesinin talihsiz prensesi Kate Middleton, halka açık bir etkinliğe katılmaya hazırlanıyor. Ocak ayında karın ameliyatı geçirdikten sonra iyileşme sürecinde olduğu açıklanan Middleton, çeşitli komplo teorileriyle anılmaya başladıktan sonra paylaştığı videoda kansere yakalandığını açıklamıştı. Ancak son haberlere göre, tedavi sürecinin olumlu ilerlediği ve yakında halka açık etkinliklere katılacağı belirtiliyor.

Kraliyet’e yakınlığıyla bilinen The Sun gazetesinde yer alan habere göre; “Kraliyet Uzmanı” Phil Dampier, prensesin önümüzdeki ay halka açık iki etkinliğe katılacağını belirtti. Dampier, 22 Mart’ta paylaşılan videonun ardından sağlık durumuyla ilgili güncelleme yapılmayan 42 yaşındaki Middleton’ın halk arasına katılması iyileşmeye başladığı yolunda güçlü bir işaret olduğunu söyledi.

Dampier, “Kate kanser teşhisini ve tedavisini gizli tutmak istedi ve herkes buna saygı duyuyor. Prens William’ın bir iki günlüğüne uzakta olacağı dönemde sorumluluk üstlenecek olması iyiye gittiğine dair bir işaret. William’ın, eşinin iyileştiğine inanmadığı sürece dışarıda olacağını sanmıyorum” şeklinde konuştu.

Kate Middleton ameliyat sonrası testlerin hastalığa yakalandığını ortaya çıkarması üzerine “büyük şok” yaşadığını açıklamış ve ulusa seslenerek şunları söylemişti: “Bu elbette büyük bir şok oldu. William ve ben bunu genç ailemizin iyiliği için özel olarak yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zaman aldı. Tedaviye başlamak için büyük bir ameliyatın ardından toparlanmam zaman aldı.”

Kraliyet uzmanı, kırklı yaşlarının başında kansere yakalanmanın “muazzam bir şok” olduğunu, ancak prensesin “en iyi tedaviyi göreceğini ve tamamen iyileşeceğini umduğunu” ekliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.