Galatasaray’ın yengesi Wanda Nara, Divasplay ile anlaşma imzaladı! Yetişkinler için 18+ içerikler üretecek!

Galatasaray’ın yengesi Wanda Nara, Divasplay ile anlaşma imzaladı! Yetişkinler için 18+ içerikler üretecek!
Yayınlama: 09.05.2024
A+
A-

Wanda Nara, 18+ içerikler üretmek için Divasplay ile anlaşma imzaladı! Ünlü isim bu platformda özel videolar, fotoğraflar ve canlı yayınlar paylaşacak.

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Ünlü isim bu defa, hiç beklenmedik bir kararla hayranlarını şaşırttı.

Divasplay ile Anlaşma İmzaladı

Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, 18 yaş ve üzeri yetişkinlere hitap eden “hassas içerikler” kategorisine giren Divasplay platformuyla anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu anlaşma ile birlikte Nara, platformda özel içerikler üretecek.

Geçtiğimiz Günlerde Dikkat Çekmişti

Nara, geçtiğimiz günlerde Icardi ile birlikte çektiği ve oldukça cüretkar sahnelere imza attığı bir kliple de gündeme gelmişti. Klibindeki cesur sahneler, birçok kişi tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

Nara’nın Bu Adımı Tepki Çekti

Wanda Nara’nın Divasplay ile anlaşma imzalaması da sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Birçok kişi, Nara’nın bu adımı eleştirirken, bazı takipçileri ise bu kararı desteklediğini belirtti.

Peki Nara Bu Platformda Ne Yapacak?

Nara’nın Divasplay’de ne tür içerikler üreteceği henüz bilinmiyor. Fakat platformun içeriğinden yola çıkarak, Nara’nın özel videolar, fotoğraflar ve canlı yayınlar paylaşması bekleniyor.

Wanda Nara’nın bu adımı sizce nasıl? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşın! 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.