Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolculara maç öncesi motivasyon konuşması yaptı: Sahada derslerini verdik

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig'in son haftasında futbolcularıyla bir araya gelerek önemli bir motivasyon konuşması yaptı. Koç, takımına geçen haftaki Galatasaray maçının ardından övgüler...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, futbolculara maç öncesi motivasyon konuşması yaptı: Sahada derslerini verdik
Yayınlama: 26.05.2024
A+
A-

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig’in son haftasında futbolcularıyla bir araya gelerek önemli bir motivasyon konuşması yaptı. Koç, takımına geçen haftaki Galatasaray maçının ardından övgüler yağdırırken, İstanbulspor maçı için de cesaretlendirici mesajlar verdi.

Ali Koç’tan Fenerbahçe Futbolcularına: “Allah Hepinizden Razı Olsun!”

Süper Lig’in 38. ve son haftasında İstanbulspor’u ağırlayacak olan Fenerbahçe’de, Başkan Ali Koç’un futbolcularla gerçekleştirdiği motivasyon toplantısı kulüp içinde büyük yankı uyandırdı.

“Sahada Derslerini Verdik”

Başkan Ali Koç, geçtiğimiz hafta Galatasaray’ı yenerek büyük bir başarı elde ettikleri maçla ilgili futbolcularıyla bir araya gelerek duygularını paylaştı. Koç, “Şahsım ve bütün Fenerbahçeliler adına hepinizi kutluyorum. Yaşananlar, sahada gördüklerimiz falan tahammül edilecek gibi değildi. Biz de gidip sahada derslerini verdik.” şeklinde konuştu.

“Geçen Hafta Kimin Şampiyon Olduğunu Gösterdiniz”

Şampiyonluk mücadelesi kapsamında İstanbulspor ile oynayacakları maç için futbolcularını cesaretlendiren Koç, “Yarın ne olur bilmiyorum. Geçen hafta kimin şampiyon olduğunu gösterdiniz. Şampiyon olalım olmayalım… 99 puan, namağlup deplasman… Bir başkan, bir camia daha ne isteyebilir ki? Siz daha da fazlasını yapabilirsiniz. Ne olursa olsun yarın akşam Allah hepinizden razı olsun. Sağ olun, var olun.” diyerek takımına güven ve destek verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.