Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da sokak ortasında öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile bir araya gelecek. İletişim Başkanlığı kaynaklarının aktardığına göre, görüşmenin önümüzdeki günlerde yapılması planlanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile görüşecek
Yayınlama: 10.06.2024
Düzenleme: 10.06.2024 15:51
A+
A-

Ankara’da sokak ortasında öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşmenin iptal olduğunu söyledi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP’nin grup toplantısında “Bunların sırtını sıvazlamayın” ifadelerinin ardından bu kararın alındığını belirtti.

Gazeteci İsmail Saymaz’ın aktardığına göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özel Kalemi Hasan Doğan, Ayşe Ateş’i arayarak, “Cumhurbaşkanımızın programının yoğunluğu sebebiyle kendisiyle yapacağınız görüşme biraz gecikti. Bu görüşme en kısa zamanda gerçekleşecek.” dedi.

Hasan Doğan’ın açıklamaları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yoğun programının görüşmenin gecikmesine neden olduğunu belirtirken, Ayşe Ateş’in açıklamaları ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sözleri sonrası görüşmenin iptal edildiğini öne sürüyor. Görüşmenin ne zaman gerçekleşeceği konusunda ise henüz net bir tarih verilmedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.