Cezaevindeki Engin Polat’ın sosyal medyada paylaştığı hikaye kafa karıştırdı

Cezaevindeki Engin Polat’ın sosyal medyada paylaştığı hikaye kafa karıştırdı
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Engin Polat, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı gibi suçlamalarla haklarında soruşturma başlatılan ve yaklaşık 6 aydır cezaevinde bulunan bir isim. Geçtiğimiz günlerde, sosyal medya hesabından gizemli bir paylaşım yapıldı. Polat’ın hesabından, bahçe içinden beyaz bir maske fotoğrafı paylaşıldı. Paylaşımda herhangi bir ifade yer almazken, Polat’ın kız kardeşi de paylaşımı alıntılayarak “Ahhh çok özledim abim” notunu ekledi.

Bu paylaşımın ardından, Nihal Candan’ın eşi Faruk Çiçek de benzer bir maske fotoğrafını aynı saatlerde sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımların arkasındaki mesaj merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde Engin Polat’ın, görüş sırasında çekilen bir fotoğrafı da sosyal medyada paylaşılmıştı. Bu fotoğraf, kullanıcılar arasında çeşitli yorumlara neden oldu.

Engin Polat ve eşi Dilan Polat, İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınmıştı. Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı gibi suçlamalarla mahkemeye çıkarılan çift, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.