Büyükçekmece’de korkunç görüntüler! Bir kadının ayağına ağırlık bağlayıp, halıya sarıp sonra da denize atılmış halde cesedi bulundu!

İstanbul Büyükçekmece’de balıkçılar tarafından bir kadına ait ceset bulundu. Balıkçıların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, cesedin ayağına zincirle ağırlık bağlandığını ve halıya sarılarak denize atıldığını tespit etti. Üzerinde kimlik bulunmayan ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Büyükçekmece’de korkunç görüntüler! Bir kadının ayağına ağırlık bağlayıp, halıya sarıp sonra da denize atılmış halde cesedi bulundu!
Yayınlama: 07.06.2024
A+
A-

Sabah saatlerinde Mimar Sinan Sahili’nde balıkçılar tarafından fark edilen ceset, sahil güvenlik ekipleri tarafından kıyıya çıkarıldı. Cesedin bir kadına ait olduğu ve kimlik taşımadığı belirlendi.

Polis ekipleri, cesedin denizin dibine batması için ayağına zincirle ağırlık bağlandığını ve dikkat çekmemesi için halıya sarıldığını belirtti. Olay yerinde incelemelerde bulunan savcı, çalışmalarını tamamladıktan sonra ceset otopsi için Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Mahalle sakini Cem Tansever, “Sabah limana geldiğimizde polis ekiplerini gördük. Balıkçı arkadaşlar denizde bir kadın cesedi görmüşler ve durumu polise bildirmişler. Sahil güvenlik ve polis ekipleri cesedi denizden çıkardı. Olay yeri inceleme çalışmaları yapıldı. Otopsi yapmak için ekipler cesedi götürdü,” şeklinde konuştu. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı ve çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.