Bursa’da cinayet! Kız kardeşini şiddetten korumak isteyen 2 kardeş, damat tarafından öldürüldü

Bursa’da cinayet! Kız kardeşini şiddetten korumak isteyen 2 kardeş, damat tarafından öldürüldü
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, iddiaya göre şiddet gören kız kardeşlerini kurtarmak isteyen iki kardeş, enişteleri tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatlarını kaybettiler.

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, eşi tarafından darbedilen kız kardeşlerini kurtarmak için evlerine giden iki ağabey, damat tarafından vurularak öldürüldü. Damat, hastaneye götürürken aracının yakıtı bitince olay yerinden kaçtı ve ağabeyleri sokak ortasında bıraktı. Bu trajik olayla ilgili olarak üç kişi gözaltına alındı.

Olay, Mustafakemalpaşa ilçesi Dere Mahallesi’nde gerçekleşti. İddialara göre, kız kardeşlerinin eşi M.G. tarafından darbedilmesi üzerine Özkan G. ve Ahmet G., kardeşlerini almak için evlerine gitti. Ancak evde tartışma çıktı ve damat M.G. ile ağabeyleri Özkan G. ve Ahmet G. arasında silahlı bir çatışma yaşandı.

Damat M.G., silahla vurduğu eşinin ağabeylerini kendi aracıyla hastaneye götürürken aracının yakıtı tükendi. Bu nedenle, Özkan G. ve Ahmet G.’yi araçla birlikte sokak ortasında bırakarak kaçan damat M.G. ve yanındaki kişiler olay yerinden uzaklaştı.

Bursa'da şiddet gören kız kardeşlerini kurtarmak isteyen 2 kardeş, damat tarafından katledildi

Olay yerine sağlık ve polis ekipleri çağrıldı. Sağlık ekipleri, Özkan G. ve Ahmet G.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri, kaçan şüphelileri yakalamak için araştırmalarına başladı. Bu korkunç olayla ilgili olarak detaylı bir soruşturma başlatıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.