Arka Sokaklar Tevfik Moralı kim, nereli yaşı kaç? Arka Sokaklar Tevfik’i kim oynuyor, gerçek adı ne?

Arka Sokaklar Tevfik Moralı kim, nereli yaşı kaç? Arka Sokaklar Tevfik’i kim oynuyor, gerçek adı ne?
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde Tevfik Moralı karakterini canlandıracak olan Ferit Aktuğ’un hayatı ve kariyeri merak ediliyor. İşte, Ferit Aktuğ’un biyografisi, eğitimi, rol aldığı diziler ve filmler hakkında detaylar.

Ferit Aktuğ, Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna Tevfik Moralı karakteriyle katılıyor. Aktuğ’un hayatı ve kariyeri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için detaylar şöyle:

Ferit Aktuğ kimdir?

Ferit Aktuğ, 17 Kasım 1978 tarihinde Ankara’da doğdu. Lise eğitimini Ceyhan Halil Çiftçi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine adım atan Aktuğ, 2001 yılında Akademi İstanbul Sanat’ta kamera önü oyunculuğu eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini Koçum Benim dizisiyle yaşayan Ferit Aktuğ, daha sonra birçok dizi ve filmde rol aldı. Bunlar arasında Kavak Yelleri, Ufak Tefek Cinayetler, Sefirin Kızı gibi popüler diziler ve Mustafa Hakkında Herşey, Düğün Dernek 2: Sünnet gibi filmler yer alıyor.

Ferit Aktuğ’un evlilik hayatı da dizi takipçileri tarafından merak konusu. Aktuğ, 2011-2020 yılları arasında Bahar Aktuğ ile evli kaldı. Ancak eşi hakkında daha fazla bilgi bulunmamaktadır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.