Akbank DASK işlemlerini Akbank Mobil’e taşıdı

Akbank DASK işlemlerini Akbank Mobil’e taşıdı
Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

ASLIHAN EKER/ÖZEL HABER

Akbank, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) işlemlerini mobil uygulamasına taşıyarak müşterilerine kolaylık sunuyor. Bu sayede Akbanklılar, deprem riskine karşı evlerini güvence altına alan DASK poliçelerini Akbank Mobil üzerinden kolayca oluşturabilecek ve yenileyebilecek.

Uygulama üzerinden DASK işlemleri nasıl yapılır?

Akbank Mobil’e giriş yapın.
Sigorta ve bireysel emeklilik menüsüne gidin.
DASK işlemleri seçeneğine tıklayın.
Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca belirlenen prim tutarları üzerinden poliçenizi oluşturabilir veya mevcut poliçenizi yenileyebilirsiniz.
DASK yenileme indirimi ve chip-para kazanma fırsatı!

Mevcut DASK poliçenizi yenilemek isterseniz, DASK’ın sağladığı yüzde 20’ye varan yenileme indiriminden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, mayıs ayı boyunca Akbank Mobil üzerinden DASK poliçesi oluşturan Akbanklılar, 500 liraya varan tutarda chip-para kazanma şansı yakalayacak.

DASK nedir?

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), deprem sonucu meydana gelebilecek yangın, infilak, tsunami ve yer kayması gibi doğal afetlerin neden olacağı hasarlara karşı konutları güvence altına alan bir sigorta türüdür. Tapu ve abonelik işlemleri gibi birçok işlemde DASK poliçesi zorunludur.

Akbank ile DASK’a kolayca sahip olun!

Akbank Mobil’i kullanarak DASK işlemlerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, deprem riskine karşı evinizi güvence altına alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.