Zeliha Sunal eşi, kiminle evli? Zeliha Sunal kaç evledi, çocukları kimdir?

Zeliha Sunal eşi, kiminle evli? Zeliha Sunal kaç evledi, çocukları kimdir?
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

61 yaşındaki şarkıcı Zeliha Sunal bugün vahim bir iddianın ardından magazin basınının gündemine oturdu. Anneler Günü etkinliğinde sahne alacak olan Zeliha Sunal’a “önce sen kendi oğluna sahip çık” yorumu yapıldı. Bu olayın ardından ilk evliliğini henüz 80’li yıllarda küçük yaşlarda yapan Zeliha Sunal’ın 5 yaşında terkettiği bir oğlunun olduğu iddiası bomba etkisi yarattı. Birçok takipçi önce kendi terkettiğini çocuğuna bak yorumunu yaptı. Şu anda 61 yaşında olan Zeliha Sunal Nazmi Sunal ile evliydi. Fakat Nazmi Sunal 2022 yılında kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.  80’li yıllarda bir evlilik yapan Zeliha Sunal’ın bu evlilikten bir oğlu olduğu ve 5 yaşından sonra oğlunu terkedip, bir daha görmediği iddia edildi. Peki Zeliha Sunal’ın oğlu D.Ü kim, babası kim?

Zeliha Sunal oğlu kim?

61 yaşındaki Zeliha Sunal, ilk evliliğini 80’li yıllarda yaptı. Ardından da oğlu D.Ü. dünyaya geldi.

İddiaya göre Sunal, oğlunu 5 yaşında terk etti ve bir daha da görmedi. Sunal’ın bugüne kadar “Şu sebeple oğlumla görüşmedim” ya da “Beni onunla görüştürmüyorlar” şeklinde bir açıklamada bulunmadı. Sanatçının, oğlunu 5 yaşında terk ettiği D.Ü.’nün 2017 yılından bu yana kayıp olduğu da iddialar arasında.

Zeliha Sunal kimdir?

29 Haziran 1962’de Bursa’da doğan pop müzik sanatçısı, mikrofonla ilk olarak TRT İzmir radyosu ‘Çocuk saati’ programında tanıştı. Zeliha Sunal profesyonel müzik çalışmasının ilk basamağı olan İzmir’de 5 yıl kendi orkestrası ile çalıştı. 1988 yılında Grup Angora orkestrasıyla çalışmak üzere Ankara’ya gitti. 1988 -1992 yılları arasında devlet organizasyonlarında sahne aldı. TRT Ankara Televizyonu’nda yayınlanan Tele Tatil, Pazardan Pazara, 24`e Doğru programlarında müzik yaptı. TRT Ankara Radyosu ‘Hafta sonu’ programında orkestra solistliği yaptı. 1993 yılında İstanbul’a yerleşti. Kanal D ve HBB Televizyonlarının müzik eğlence programlarında orkestra solistliği yaptı. TRT Televizyonu tarafından yayınlanan ‘Gece kahvesi’ programında kendi orkestrası Grup Çağrışa ile birlikte çalıştı. TRT İzmir Televizyonunun hazırladığı ‘Hafta Sonu’ programında sunucu ve solist olarak yer aldı. TV 8 de yayınlanan ‘Zeliha ile Her Telden Her Dilden’ adlı programın yapımcılığını sunuculuğunu ve solistliğini yaptı. 2009 yılında Flash TV’de ‘Sihirli Dolap’ adlı programı hazırladı ve sundu. 2010 yılında Kıbrıs Genç Tv’de yayınlanan Kıbrıs Yıldızı Şarkı Yarışması’nda müzik direktörlüğü ve jüri üyeliği yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.