Ünlü oyuncu Margot Robbie anne oluyor!

Geçtiğimiz yıl Barbie filminde başrol oynayan ünlü oyuncu Margot Robbie’nin, eşi Tom Ackerley ile bebek beklediği bildiriliyor.

Ünlü oyuncu Margot Robbie anne oluyor!
Yayınlama: 08.07.2024
A+
A-

Bu habere göre, Hollywood’un önde gelen isimlerinden olan Robbie’nin hamile olduğu, yakın kaynaklar tarafından doğrulandı. İkili, ilk olarak 2013 yılında Aşk Uğruna filminin setinde tanışmış ve iki yıl süren bir ilişkiden sonra Aralık 2016’da Avustralya’nın Byron Körfezi’nde düzenlenen samimi bir törenle evlenmişti.

Margot Robbie, eşi Tom Ackerley hakkında yaptığı bir röportajda ilişkilerinin beklenmedik olduğunu ve uzun zamandır arkadaş olduklarını belirtmişti. Robbie, Vogue’a verdiği röportajda şunları söylemişti: “İlişki fikri bende kusma isteği uyandırırdı. Sonra bu durum başıma geldi. Çok uzun zamandır arkadaştık. Ona her zaman aşıktım. Ama düşündüm ki, ‘Ah, o da beni asla sevmez. Bunu tuhaflaştırma, Margot. Aptallık etme ve ona ondan hoşlandığını söyleme.’ Ve sonra oldu. Bu o kadar mantıklı ki, daha önce hiçbir şey bu kadar mantıklı gelmemişti.”

Şu anda Margot Robbie’nin hamileliği ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bu gelişme oyuncunun özel hayatında yeni bir dönemin başladığını gösteriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.