“The Umbrella Academy” son sezon için yeni fragman yayınlandı

Netflix’in popüler çizgi roman uyarlaması “The Umbrella Academy”, final sezonuyla kütüphanesine ekleniyor. Dizinin 4. sezonu için Türkçe altyazılı resmi fragmanı sonunda yayınlandı.

Yayınlama: 10.07.2024
A+
A-

Steve Blackman tarafından Gerard Way ve Gabriel Bá’nın Dark Horse çizgi roman serisinden uyarlanan “The Umbrella Academy”, 2019’da başladığı macerasına final sezonuyla veda ediyor. Yeni fragmanda Nick Offerman’ın canlandırdığı Dr. Gene Thibedeau karakteri ve onun “Yaşadığımız dünya büyük bir yalan,” sözleri dikkat çekiyor. Ayrıca, Justin H. Min’in Ben Hargreeves karakterinin zaman çizelgeleri üzerinde kilit bir rol oynayacağı ima ediliyor.

 

Son sezon, Oblivion Oteli’ndeki çatışmadan sonra zaman çizelgesinin sıfırlanmasıyla başlıyor. Güçlerinden yoksun kalan Hargreeves kardeşler, yeni bir normal arayışında zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Babaları Reginald, kötü niyetli iş imparatorluğunu yönetmek için gölgelerden çıkıyor ve The Keepers adlı gizemli bir dernek, gerçekliğin bir yalan olduğuna inanarak büyük bir hesaplaşmanın yaklaştığını düşünüyor.

Final sezonu, Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya ve Colm Feore gibi önceki sezondan tanıdık isimleri bir araya getiriyor. Nick Offerman, Megan Mullally ve David Cross gibi ünlü isimler de kadroya katılıyor. Ben’in dünyayı kurtarmak için kilit bir rol oynayabileceğini gösteren fragman, kardeşlerin güçlerini kaybetmiş olmalarıyla baş ederken nasıl savaşacakları ve güçlerini geri kazanabilecekleri sorularını gündeme getiriyor.

Final sezonunun bölüm başlıkları da oldukça ilgi çekici; son bölümün adı “Başlangıcın Sonu” olarak açıklandı ve bir karakterin ölümüne dair ipuçları taşıyor. Hayranlar, Hargreeves kardeşlerin macerasının nasıl sonlanacağını öğrenmek için 8 Ağustos 2024 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan final sezonunu heyecanla bekliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.