Array ( [m] => 202407 [cat] => 0 [s] => [paged] => 1 [order] => [orderby] => [post_type] => post [posts_per_page] => -1 [post_status] => [perm] => ) TAG Otoyolu’nda yol bakım çalışması yapılacak! İşte yol durum haritası… – Referans Türk – Haber, Gündem, Son Dakika, İş ve Ekonomi Haberleri – Haberin Referans Noktası

TAG Otoyolu’nda yol bakım çalışması yapılacak! İşte yol durum haritası…

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmalarının sürdürüldüğü kesimlerde sürücülerin yavaş gitmeleri ve trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor. TAG Otoyolu’nda yapılacak çalışma ise 1.5 kilometrelik üst yapım çalışması Adana’ya gelecek sürücüler için uyarıda bulunuldu.

TAG Otoyolu’nda yol bakım çalışması yapılacak! İşte yol durum haritası…
Yayınlama: 08.07.2024
A+
A-

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre:

  • Anadolu Otoyolu‘nun Bolu Doğu-Yeniçağa kavşakları arasındaki 11-13. kilometrelerde üstyapı onarım çalışması yapılıyor. Bu nedenle otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor. Çalışmalar süresince İstanbul istikametinde 1, Ankara istikametinde 2 şerit trafiğe açık olacak.
  • TEM Otoyolu‘nun Çerkezköy-Kınalı kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım İstanbul istikametinden iki yönlü sürdürülüyor.
  • İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun Urla Kavşağı Çeşme istikameti 25-27. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla sağ şerit ve emniyet şeridi trafiğe kapatılarak, ulaşım sol ve orta şeritlerden gerçekleştiriliyor.
  • Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu‘nun Bahçe-Nurdağı kavşakları arasındaki 1-5. kilometrelerde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Adana istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü devam ediyor.
  • Kayseri-Niğde yolunun 24-28. kilometrelerindeki yapım çalışması sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.
  • Samsun-Ankara yolunun 57-64. kilometrelerindeki üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sürdürülüyor.
  • Kalkan-Kaş yolunun 0-1. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
  • Dursunbey-Harmancık yolunun 13-16. kilometrelerinde yapım, Bingöl-Solhan yolunun 1-6. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
  • Beşikdüzü-Trabzon yolunun 9. kilometresinde (Vakfıkebir şehir geçişi) hemzemin kavşak geçişi yapım çalışması dolayısıyla Trabzon yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.