Nevide Çiçek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Nevide Çiçek dizileri hangisi?

2005 yılında Hülya Avşar’dan ve 2014 yılında ise Feraye Tanyolaç’tan boşanan 60 yaşındaki ünlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu aşk hayatıyla gündeme geldi. Mehmet Ali Erbil ile kısa süreli aşk yaşayan, 22 yaşındaki sunucu ve oyuncu Nevide Çiçek Kaya Çilingiroğlu ile yeni aşka yelken açtı.

Nevide Çiçek kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Nevide Çiçek dizileri hangisi?
Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Hülya Avşar’ın eski eşi olan, bir dönem spor yorumculuğu da yapan Kaya Çilingiroğlu yeniden aşka yelken açtı, sevgilisinin yaşını duyan “Yok artık kızından küçük” yorumunu yaptı. 60 yaşındaki Kaya Çilingiroğlu’nun yeni sevgilisi  oyuncu Nevide Çiçek Kaya bir dönem Mehmet Ali Erbil ile de aşk yaşamıştı. Peki kimdir Nevide Çiçek, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı?

Nevide Çiçek kimdir?

İzmir’in Konak ilçesinde 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan Nevide Çiçek, genç yaşına rağmen sosyal medyada yıldızı parlayan bir isimdir. 1.73 metre boyu, 50 kilo ağırlığı ve Aslan burcu olan Çiçek, lise eğitimini Çiğli 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Ancak onun yetenekleri bununla sınırlı değil; model ve mankenlik kariyerine de atılmıştır.

Nevide Çiçek, sosyal medyada kendine geniş bir takipçi kitlesi edinmiştir. TikTok ve Instagram gibi platformlardan sıkça paylaşımlar yaparak dikkat çeken genç fenomen, özellikle düzgün fiziği ile büyük ilgi görmektedir.

Sosyal medya fenomenliğinin yanı sıra Nevide Çiçek, uzun süredir sporla ilgilenen bir isimdir. Ayrıca başarılı bir futbolcu olarak tanınmaktadır. Sporla ilgilenirken aynı zamanda mankenlik kariyerine devam etmektedir. Bu çok yönlülüğü, onu sosyal medyanın parlak yıldızlarından biri yapmaktadır.

Ünlü fenomen, aşırı hız ve örümceklerden korktuğunu itiraf ediyor. Ancak en büyük keyiflerinden biri futbol oynamak ve kitap okumak. Bu hobileri, onun her yönüyle zengin bir kişilik olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.