Merve Dizdar evlendi mi, kiminle evlendi? Merve Dizdar’ın 2. eşi kimdir, yaşı kaç?

Son olarak Star TV’deki Ömer dizisi ile oyunculuğunu konuşturan Cannes ödüllü oyuncu 37 yaşındaki Merve Dizdar yeniden nikah masasına oturdu. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Cihan Ayger ile dün aile arasında kıyılan nikahla evlendi. Bu sürpriz nikahın ardından Merve Dizdar’ın eşi kim, kiminle evlendi soruları da merak edildi. Merve Dizdar Cihan Ayger ile evlendi, Cihan Ayger 2020 yılında Cem Boyner’in kızı Elif Boyner ile evlendi fakat bu evlilik kısa sürdü çift pandemi döneminde boşandı. Merve Dizdar ise oyuncu Gülhan Altundaşar ile evliydi, onların evliliği de 3 yıl sürdü 2021 yılında boşandılar. 

Merve Dizdar evlendi mi, kiminle evlendi? Merve Dizdar’ın 2. eşi kimdir, yaşı kaç?
Yayınlama: 10.06.2024
Düzenleme: 10.06.2024 09:18
A+
A-

Merve Dizdar yeniden nikah masasına oturdu ve bir süredir aşk yaşadığı Cihan Ayger ile nikah masasına oturdu. Kadıköy’de kıyılan nikaha çiftin yakın dostları katıldı. Bu sıcak gelişme sonrası Merve Dizdar’ın eşi Cihan Ayger yeniden merak konusu oldu. Bir kimya şirketinde müdür olan Cihan Aygen Boyner’in kızı Elif Boyner ile evliydi. Peki Cihan Ayger kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Son olarak Star TV’de yayınlanan Ömer dizisinde rol alan Merve Dizdar, bir süredir Cihan Ayger ile aşk yaşıyordu. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, dünyaevine girdi.

Cihan Ayger kimdir?

Ayger ile Dizdar’ın birlikte çekilmiş fotoğrafları aşk iddialarını alevlendirdi. İkili birbirlerinin pozlarını paylaşarak dikkat çekti.

Cihan Ayger, 2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından metal üzerine çalışan bir şirkette 3 yıl boyunca satış uzmanı olarak görev aldı. 2013 yılında farklı bir şirkette satış ve teknik servis uzmanı olarak görev alan Cihan Ayger, genel endüstri ve bayii sorumluluğunu da üstlendi.

2017 yılında ise endüstriyel mineraller üreten uluslararası bir firmada, alüminyum kaplama ürün müdürü oldu.

Cihan Ayger, 2020 yılında Cem Boyner’in kızı Elif Boyner ile evlenmiştir. Çift, pandemi döneminde boşanmıştır.

Kaynak: Haber Merkezi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.