İsmail Recai Şanlı kimdir, ne iş yapıyor? Pınar Dilşeker ile evlendi evlendiler mi?

İsmail Recai Şanlı kimdir, ne iş yapıyor? Pınar Dilşeker ile evlendi evlendiler mi?
Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

Kendine has tarzı, sevilen şarkıları ile bilinen sanatçı Pınar Dilşeker bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan Evrim Akın ile Ev Kuşu programının konuğu olacak ve evini açacak. Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Pınar Dilşeker’in hayatı da merak ediliyor. Pınar Dilşeker şu anda 51 yaşında ve İstanbul doğumlu.1972 doğumlu olan Pınar Dilşeker ilk evliliğini iş adamı Çetin Yılmaz ile yaptı. Şiddet nedeniyle boşanan çiftin Mert adında bir erkek çocuğu var. Pınar Dilşeker ikinci evliliğinin eşiğinden döndü Ahmet Hamoğlu ile nişanlanıp ayrıldı. Şu aralar dolu dizgin bir aşk yaşayan Pınar Dilşeker  Zonguldakspor başkanı İsmail Recai Şanlı ile nişanlı. Son olarak çift Milano’ya gitmişti. Pekş Pınar Dilşeker’in nişanlısı İsmail Recai Şanlı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

İsmail Recai Şanlı kimdir?

Zonguldakspor eski başkanı İsmail Recai Şanlı 1967 yılında Kastamonu’da dünyaya gelmiştir. Babasının memur olmasından dolayı Filyos’ta büyümüştür. Eğitiminin ilk, orta ve lise bölümünü Filyos’ta tamamlayan Şanlı 1987 yılında İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’da ilaç ve kozmetik işiyle 27 yıl uğraştıktan sonra bu alanda faaliyet gösteren iki şirketin yüzde elli ortaklığını 2010 yılına kadar yapmıştır. 2010 yılında ilaç ve kozmetik işinden ayrılan iş insanı Filyos Beach Resort Otelini kurdu. Aynı zamanda Galatasaray Genel Kurul üyesidir. Galatasaraylı İş Adamları derneği yönetim kurulu üyeliği de yapmıştır.

Pınar Dilşeker kimdir?

Şarkıcı Pınar Dilşeker, 25 Temmuz 1972 tarihinde dünyaya geldi. Konservatuvar mezunu olan Dilşeker, 1990 yıllarında “Şinanari” adlı şarkısıyla çıkış yakaladı. İbrahim Erkal ile bir dizide oyuncu olarak yer aldı.

İbrahim Tatlıses’in “Allahım Neydi Günahım” adlı klibinde de rol alan Pınar Dilşeker, iş adamı eşi Çetin Yılmaz’dan şiddet nedeniyle boşandı. Dilşeker’in bu evliliğinden Mert Ali adından bir oğlu var. Pınar Dilşeker, iş adamı Ahmet Hamoğlu ile nişanlanıp ayrılmıştır.

Geçen sene kameralara poz veren Pınar Dilşeker, “Mert, uzun zamandır buraya gelmek istiyordu. Onlar içerde çocukluğunu yaşarken biz anneler de kahve ve alışveriş fırsatı bulacağız” demişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.