Yeni bir gerilim filmi geliyor: İki yıldız, onuncu kez bir araya geliyor!

Matt Damon ve Ben Affleck, Netflix’in Animals adlı film projesini beklemeye almasının ardından bir sonraki işbirliklerini belirledi.

Yeni bir gerilim filmi geliyor: İki yıldız, onuncu kez bir araya geliyor!
Yayınlama: 19.06.2024
A+
A-

İkilinin çocukluk yıllarından beri yakın arkadaş oldukları biliniyor. İlk büyük çıkışlarını yaptıkları ve En İyi Özgün Senaryo Akademi Ödülü’nü kazandıkları Can Dostum (Good Will Hunting) filmiyle tanındılar.

2022 yılında kendi yapım şirketlerini, Artists Equity’yi kuran Damon ve Affleck, bu şirketleri aracılığıyla 2023 yılında Air adlı spor dramasını piyasaya sürdüler. Film, Affleck’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve eleştirmenlerden ve izleyicilerden övgü alan bir yapımdı.

Bu yılın başlarında, Ben Affleck ve Matt Damon’ın Netflix için yeni bir gerilim filmi olan Animals’ta 10. kez bir araya gelecekleri duyurulmuştu. Ancak Animals projesine ara verilince, uzun süredir birlikte çalışan ikili, bir sonraki proje olarak Joe Carnahan’ın yazıp yöneteceği RIP adlı suç ve gerilim filmi için anlaşma sağladı.

Deadline’ın bildirdiğine göre, Damon ve Affleck RIP filminde rol alacaklar. Joe Carnahan, daha önce 2002 yapımı Ölümcül Oyun (Narc) ve 2006 yapımı Tehlikeli Aslar (Smokin’ Aces) gibi suç ve gerilim türündeki filmlerle tanınmış bir yönetmen.

İkilinin yapım şirketi Artists Equity, projenin yapımcılığını üstleniyor. Filmin çekimlerine bu sonbaharda başlanması planlanıyor. RIP’in olay örgüsüne dair detaylar şu anda gizli tutuluyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.