Toroslar ‘da yol yıkama çalışması devam ediyor

Toroslar Belediyesi, vatandaşlara daha temiz ve sağlıklı bir kent sunabilmek amacıyla 67 mahallede temizlik ve hijyen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Toroslar ‘da yol yıkama çalışması devam ediyor
Yayınlama: 11.07.2024
A+
A-

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin temizlik hizmetlerinin yanında mahallelerin yolları tazyikli su ile yıkanarak steril hale getiriliyor. Ekipler, vatandaşlardan gelen talepleri de değerlendirerek sokakları tertemiz bir şekilde ilçe sakinlerine bırakıyor. Mahallesinde yapılan yol yıkama çalışmalarından dolayı Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız’a ve ekibine teşekkür eden Alsancak Mahalle Muhtarı Mustafa Ataş ise bu çalışmaların düzenli olarak devam edecek olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, “Yüzü gülen, nefes alan Toroslar’da” önceliklerinin vatandaşların sağlığı olduğunu vurgulayarak, “Bunun için her gün yürütülen rutin temizlik hizmetlerimizin yanı sıra günlük ortalama 5 mahallemiz baştan aşağı yıkanıyor. Kurak geçen mevsimlerimiz dolayısıyla mahalle sakinlerimizin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamaları için bu çalışmamızı düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın konforunu ve mutluluğunu önemsiyoruz. En temel görevlerimizden olan temizlik hizmetlerinin kesintisiz bir şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz 7/24 sahada çalışmalarını sürdürecek” dedi.

Kaynak: MÜJDE DEMİR/ÖZEL HABER

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.