TEKNOFEST Adana’da! 1,5 milyondan fazla ziyaretçi ve Elon Musk bekleniyor

TEKNOFEST 2-6 Ekim tarihleri arasında Adana’da! Hava gösterileri, bilim şovları, Elon Musk ve çok daha fazlası için TEKNOFEST’i kaçırmayın!

TEKNOFEST Adana’da! 1,5 milyondan fazla ziyaretçi ve Elon Musk bekleniyor
Yayınlama: 29.05.2024
A+
A-

Adana, 2-6 Ekim tarihleri arasında havacılık, uzay ve teknolojinin buluşma noktası olacak! TEKNOFEST, bu sene Adana’yı mesken tutarak 1,5 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Heyecanın doruğuna ulaştığı bu dev organizasyonda Elon Musk da katılımcılar arasında yer alacak.

Vali Yavuz Selim Köşger, TEKNOFEST’e ilişkin yaptığı açıklamada yüksek katılım beklediklerini ifade etti. Bölgeden yoğun bir ilgi olacağını öngören Köşger, “TEKNOFEST’in 1,5 milyon ziyaretçiyi aşacağını öngörüyoruz.” dedi.

Geçtiğimiz yıllarda da bölgedeki TEKNOFEST’lere yoğun ilgi gösterildiğini hatırlatan Vali Köşger, bu yıl da tüm Türkiye’den misafirleri ağırlamaya hazır olduklarını belirtti. Köşger, “Tüm Türkiye’ye hitap edecek, örnek olacak bir festivali inşallah gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Hava gösterileri, bilim şovları, TEKNOFEST keşif oyunu, simülasyon deneyim alanları, eğitici atölyeler, konserler ve çok daha fazlası TEKNOFEST’te sizleri bekliyor. Ayrıca, paydaş ve sponsor markaların stantları da festivale renk katacak.

TEKNOFEST Adana, havacılık ve uzay meraklıları, teknoloji tutkunları ve eğlence arayan herkes için unutulmaz bir deneyim olacak!

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.