Malatya’da bir sunucu depreme canlı yayında yakalandı!

Malatya’da meydana gelen 3,6 şiddetinde deprem kent merkezinde kısa süreli korku ve paniğe neden oldu. Yürekleri ağza getiren sarsıntı ise yerel bir televizyonun kameralarına yansıdı. Sunucu Fatih Avcı’nın depreme yakalandığı anlar saniye saniye kaydedildi.

Malatya’da bir sunucu depreme canlı yayında yakalandı!
Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde saat 23.15’te 3,6 şiddetinde deprem meydana geldi. Yerin 7 kilometre altında yaşanan sarsıntı, ER TV kameralarına yansıdı. Canlı yayında olan programcı Fatih Avcı ise o anları soğukkanlı şekilde atlattı.

Malatya bir kez daha sallandı

6 Şubat’ta 11 ilde yıkıma yol açan depremlerde hasar alan kentlerden birisi de Malatya olmuştu. Afetin izlerinin silinmeye başladığı kentte zaman zaman yeni depremler olmaya devam ediyor. 3,6 ile sallanan Malatya’da genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Kimileri ise panikle kendini sokağa attı.

Deprem canlı yayında yakaladı

Korkutan depreme yakalananlardan birisi de ER TV programcısı Fatih Avcı oldu. Avcı, haber bülteni sunduğu sırada yaşanan sarsıntı ile neye uğradığını şaşırdı. Soğukkanlı davranan Avcı, “Deprem oluyor sevgili izleyiciler. Ve çok ciddi bir sarsıntı yaşadık yine canlı yayında” ifadelerini kullandı.

Kaldığı yerden programı sunmaya devam etti

Fatih Avcı, depremin sona ermesinin ardından kaldığı yerden programı sunmaya devam ederken o anlardan geriye ise kameralara yansıyan bu görüntüler kaldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.