Kulüp dizisi Tasula kim oynuyor, gerçek adı nedir? Kulüp dizisi 2. sezon oyuncuları tam listesi

Kulüp 2. sezonu ile başladı. Dizi daha ilk bölümden büyük ses getirdi, sosyal medyanın gündemine yerleşti. Kulüp dizisi 2. sezon toplam 10 bölümden oluşuyor. Her bölüm ise ortamalama 45 dakika sürüyor. Kulüp dizisi 2. sezonda tanıdık yüzler de var. Bunlardan biri de Raşel’in en yakın arkadaşı Tasula karakteri. Kulüp dizisinde Tasula’yı kim oynuyor

Kulüp dizisi Tasula kim oynuyor, gerçek adı nedir? Kulüp dizisi 2. sezon oyuncuları tam listesi
Yayınlama: 18.09.2023
A+
A-

Netflix’te 1. sezonu ile büyük ses getiren dizi Kulüp, 2.sezonu ile başladı. Daha ilk günden büyük ses getiren Kulüp dizisi nin konusu ve oyuncu kadrosu da merak edildi. Kulüp dizisi 2. sezon oyuncuları arasında yeni bölümlerde de dikkat çeken karakterlerden biri Raşel’in arkadaşı Tasula oldu. Kulüp dizisinde Tasula karakterine Merve Şeyma Zengin hayat veriyor.

Merve Şeyma Zengin kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Merve Şeyma Zengin,İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.Bir Peri Masalı Radyum Kızları adlı tiyatro oyununda rol almıştır.

2019-Bağlılık Aslı,2020-When I’m Done Dying, ve 2018-Gülperi gibi yapımlarla tanınmıştır.

Merve Şeyma Zengin,günümüzde Netflix’te yayınlanacak Kulüp dizisinde Tasula olarak rol almıştır.Gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan dizinin başrollerini Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış paylaşıyor.

“Kulüp” dizisinin 2. sezon konusu nedir?

“Kulüp” dizisinin 2. sezonunda, 1960’lar Türkiye ve İstanbul’unu, dönemin köklü bir değişimin eşiğindeki sosyal hayatı ve eğlence dünyasını izliyoruz. Yaşanan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedir. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık beş yaşında olan kızı Rana ile birlikte kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesi vermektedir.

“Kulüp” dizisinin 2. sezon oyuncuları

“Kulüp” dizisinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler dahil oluyor.

Gökçe Bahadır, “Kulüp” dizisinde Matilda karakterine hayat verirken; Fırat Tanış, Çelebi karakterini canlandırıyor. Barış Arduç, İsmet rolünde karşımıza çıkarken; Salih Bademci, Selim Songür karakteri ile büyük övgüler toplayan bir performans sergiliyor. Asude Kalebek, Raşel karakterine hayat verirken; Halil Babür, Fikret rolünde karşımıza çıkıyor. Serra Arıtürk, Keriman karakterini canlandırıyor; Ada Erma’yı ise Rana rolüyle izliyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.