Kedi kumu delik çıktığı için kargo şirketini birbirine kattı!

Kedi kumu delik çıktığı için kargo şirketini birbirine kattı!
Yayınlama: 11.05.2024
A+
A-

Bursa’da yaşanan olayda, Sueda D. adlı bir kadın internet üzerinden sipariş ettiği kedi kumu paketinin delik olduğunu iddia etti. Ancak kargo şirketi, paketi geri almayı reddetti. Bunun üzerine öfkeyle dolan kadın, kargo şirketinin şubesine giderek çalışanları tehdit etti. Olayın ilerleyen dakikalarında ise Sueda D., yanında bir arkadaşıyla birlikte şube çalışanlarına saldırdı.

Olayın detaylarına göre, Sueda D.’nin sipariş ettiği kedi kumu paketi, delik bir şekilde teslim edildi. Sueda D., bu durumu fark edince kuryeyi arayarak paketi geri almaya çalıştı ancak kurye, sorunun satıcı ile çözülmesi gerektiğini belirtti. Bu cevap üzerine kadın öfkelendi ve kargo şirketinin şubesine giderek çalışanlarıyla tartışmaya başladı.

Şube müdürü Şirin Akbaba, olayı şu şekilde aktardı: “Sueda D., şubemize geldiğinde, paketin delik olabileceğini ve bu durumda şirketin sorumlu olduğunu savundu. Ancak bizim çalışanlarımız, paketin durumuyla ilgili olarak doğru bilgiyi vermekle birlikte, Sueda D.’yi ikna etmekte başarısız oldular. Bunun üzerine Sueda D., çantasından çıkardığı bir bıçakla paketi delip içindeki kumu etrafa saçmaya başladı. Bu sırada çalışanlarımızdan biri, kedi kumunun tozlarından dolayı fenalaştı.”

Şirin Akbaba ayrıca, Sueda D.’nin saldırıyı planlı bir şekilde gerçekleştirdiğini düşündüklerini ve durumu polise bildirdiklerini belirtti. Sueda D.’nin aslında ürünü iade etmek için internet sitesinden bir kod alıp şubeye getirmesi gerektiğini ve bu durumda şirketin iade işlemlerini yapabileceğini ifade etti.

Bu tür durumlarda, müşterilerin şikayetlerini yapıcı bir şekilde iletmeleri ve çözüm için iş birliği yapmaları önemlidir. Ancak bu olayda olduğu gibi, şiddet veya tehdit gibi yöntemlerin kullanılması kabul edilemez ve yasa dışıdır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.